Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 20 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13639)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 366

Elektronika Orosz Mikrosütő SP-10 (1990) sérült és javításra szorul

Júlia 1997/6 Karácsonyi Különszám (3kép+tartalom )

Magyar-Brit Titkos Tárgyalások 1943-ban (Juhász Gyula) 1978 (6kép+tart

Őrület IQ83 (Arthur Herzog) 1990 (5kép+tartalom )

BlackBerry Z10 (2013) Üres Doboz

Gyógyhír Magazin 2012/7 Július

Kína Különleges Körzete 1942-1945 (P. P. Vlagyimirov) 1976 (6kép+tartal

Szerencsés Fickók (DVD) 1997 (2004) jogtiszta

A Prémvadászok (Jules Verne) 1964 (8kép+tartalom )

Rádióamatőrök Zsebkönyve (Magyari Béla) 1963 (foltmentes 1; 7kép+tartalo

Romana 4. Forró, mint a Görög Napfény (Ann Jennings) 6kép+tartalom

Autós Mobil Tartó Hama (Ver. 1) új (hiányos)

A Pribék Leánya (Margit Sandemo) 1994 (Jéghegyek Népe 8. ) 8kép+tartalo

Kadio KD-268 Számológép (2008) sérült, teszteletlen

Júlia 89. Ne Higgy a Csillagoknak (Karen Leabo) 1994 (romantikus 1;

Ericsson A1018s (1999/2000) ; Ver. 1 (teszteletlen& #41;

Új Filmlexikon I-II. (1978) foltmentes (18kép+tartalo m)

Férfi Bőr Kézi Táska kb. 1988 (talán Olasz)

Thomson TV Táv (MB101) rendben működik

Romana 238. Az Év Botránya (Michelle Reid) 2001 (6kép+tartalom )