Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 8 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13646)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 368

Élő Történelem - Történelmi Montázs 1944-1962 (Asperján György) 1984

Telenor R260 (2014) Üres Doboz (Ver. 2) viseltes

Tomica No. 111 Audi A1 1:60 (2013) új

Yatming No. 1312 BRM P. 201 kb. 1975 (Hong Kong) fémaljú

Autó-Motor 2010/7 (poszter: F1) 10kép+tartalom

Játszva Megismerjük a BETŰKET (hiányos)

Runner's World 2017/5 (8kép+tartalom )

Concord Cam-1 DX Filmes Fényképezőgép (kb. 1995) újszerű

A Rejtélyes Istenek (Erich Von Daniken) 1996 (5kép+tartalom )

Idők Rostáján (Major Ottó) 1967 (újszerű) 6kép+tartalom

Hangulatos Filmzenék 3. (kazetta) 1997 (teszteletlen& #41;

Matematika 1. Tankönyv+Gyakorló 1. kötet (2015)

TV Táv G0838PE (rendben működik)

Praktika 2007/4. szám Április (melléklettel& #41; 10kép+tartalom

Samsung (Eredeti) Autós Töltő (SGH-S100/105& #41; új

A Titokzatos Stylesi Eset/Függöny (Agatha Christie) 1990 (8kép+tartalo

Elekta TV Táv (Ver. 1) hibás, hiányos

Te meg Én 6. Maradj Velem! (Janet O'Sullivan) ; 1991

National Geographic Magyarország 2004/11 November (10kép+tartalo m)

Gericom 2440 Laptop HDD Keret IDE-s (bontott)