Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 11 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13630)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 372

A Tudás Útja (Benedek István) 1972 (9kép+tartalom )

Az Arizonai Farkas és Más Vadnyugati Történetek (1988) 8kép+tartalom

A Lakás Növényei (Szűcs Lajos) 1969 (viseltes) 4kép+tartalom

Hatodik Daloskönyvem (2013) 18. kiadás (6kép+tartalom )

Singsonic SS-668SP Walkman (kb. 1998) sérült, teszteletlen

Nokia E72 (2010) Üres Doboz (Ver. 3)

Chiléből Jelentjük. .. (Szepesi György-Tabák Endre) 1962 (6kép+tartalom

Bianca 59. Jótékony Tündér (Andrea Davidson) v3 (2kép+tartalom )

Tiszta Lelkiismeretű Emberek (P. Versigora) 1976 (10kép+tartalo m)

Kegyetlen Éjszaka (Mág Bertalan) 1988 (8kép+tartalom )

Zsubiabá (Jorge Amado) 1964 (foltmentes 1; 3kép+tartalom

Emlék és Folytatás (Passuth László) 1975 (megkímélt) ; 10kép+tartalom

Kék Pille (Gárdonyi Géza) 1958 (10kép+tartalo m)

Telefonkártya 1998/07 - Védett Állatok

Az Élet Játéka (Eleanor H. Porter) 2006 (8kép+tartalom )

Harry Potter Képes Kalauz (2016) újszerű (8kép+tartalom )

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 15 (20cm) teszteletlen

Modigliani Szenvedélyes Élete (André Salmon) 1974 (11kép+tartalo m)

PC World 2002/6 CD1. (teszteletlen& #41;

Beurer Sports Okosóra Töltőkábel USB-s (rendben működik)