Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 7 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13644)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 369

Szép Versek 1968 (11kép+tartalo m)

Üveg Ceruzatartó Parad Glass Hungary (Hand Made)

Romana 47. Kusza Viszonyok (Sara Wood) 1993 (6kép+tartalom )

Szerelmem Nyara (Helen Cross) 2004 (foltmentes 1; 3kép+tartalom

Édes Anyanyelvünk 2. (1978) 16. kiadás (6kép+tartalom )

Kromoszóma (Robin Cook) 1997 (szétesik) 5kép+tartalom

A Magányosság Iskolája (Székely Júlia) 1975 (9kép+tartalom )

Kard és Kasza II. (Wass Albert) 2003 (8kép+tartalom )

Háromgarasos Utazás (L. Dulemba-W. Dworczyk) 1962 (6kép+tartalom )

Környezetismeret 1. Tankönyv (Rieder Éva) 2013 (6kép+tartalom )

Ajtó Üveg 60x45cm (bontott)

Az Ötvenes Évek (Szabó Bálint) 1986 (6kép+tartalom )

A Sétáló Falevél (Ráth-Végh István) 1985 (5kép+tartalom )

Az Erőszak Városa (1970) 2008 DVD (jogtiszta) ;

Vadak Között (Nemere István) 1987 (5kép+tartalom )

Szalvéta (Ver. 22) papír (retró)

Romana 193. Pezsgő vagy Szóda? (Anne McAllister) 1999 (6kép+tartalom )

Franklin Segít (Paulette Bourgeois-Brenda Clark) 2008 (8kép+tartalom )

A Mobil (Stephen King) 2006 (megkímélt) ; 8kép+tartalom

A Háborúk Világtörténete (Corvina) 1992 (10kép+tartalo m)