Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 20 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13632)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 378

A Pöttyös Nyakörv (1984) VCD

Kamaszok (Szilvási Lajos) 1981 (foltmentes 1; 10kép+tartalom

A Nagy Terv (Max Marek) 1989 (2kép+tartalom )

Anangaranga (Kaljánamalla& #41; 1986 (újszerű) 9kép+tartalom

A Gyermekek Szigete (P. C. Jersild) 1986 (8kép+tartalom )

Szlovákiai Utazások (Szombathy Viktor) 1980 (újszerű) 8kép+tartalom

LEGO Könyvek - A Hóvihar (1988)

Galaktika 1990/5 (116. szám) 6kép+tartalom

EPT Telefon (Ver. 2) hibásan működik (sérült)

Kufa! (Henri Cornélus) 1976 (10kép+tartalo m)

Italos Pohárkészlet (Ver. 1) 5db-os (kb. 1990)

Valódi Álomvilág (Laura Dempsey) 2006 (3kép+tartalom )

Hogyan Tanuld Meg? (Alexandra) ; 1997 (10kép+tartalo m)

Vörös Rózsa - A Sebesség Megszállottja (Nancy Carlson) 1991 (8kép+tart

National Geographic Magyarország 2007/4 Április (10kép+tartalo m)

Zűrös Szerelem (Francine Pascal) 1992 (8kép+tartalom )

McDonald's Figura (2009) Éjszaka a múzeumból

Matematika Feladatgyűjtemény 7. (2017)

Guide to the Grand Palace (Promo) Angol nyelvű (4kép+tartalom )

Mini Hangfal Nem Aktív 2-hangszórós (teszteletlen& #41;