Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 nap, 11 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13681)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 387

Autó-Motor 2002/14 (poszter: Valentino Rossi) 10kép+tartalom

22 Bolond a Rádiókabaréból (Farkasházy Tivadar) 1987 (Ver. 2) 9kép+tart

Nahát 1997/11 November (3kép+tartalom )

Ezermester Kiskönyvtára 18. Többet Géppel. .. mint Erővel (6kép+tartalo

Panasonic GD67 Komplett Ház új

Bocsánatos Csók (Kathryn Edwards) 1992 (7kép+tartalom )

Kártya Fadoboz kb. 1940 (keményfa)

Móricka 2009/06 (378. szám) vicclap

Napóleon (Andre Castelot) 1972 (8kép+tartalom )

A Conducator Végnapjai (1990) 3kép+tartalom

Sony Discman Megabass (D-11) 1990 (hibás)

ASUS EN8400GS/HTP/256M/ A Videokártya (2007) teszteletlen

Júlia 1992/4 Őszi Különszám (2kép+tartalom )

Traummelodien - James Last, Richard Clayderman (kazetta) teszteletlen

A Szürke Tábornok (Alain Guérin) 1970 (10kép+tartalo m)

A Pók Hálójában (Gyürk Sarolta) 1988 (5kép+tartalom )

UFO Magazin 1997/11 November (74. szám) 6kép+tartalom

Samsung TV Táv (00104A) Ver. 2 (sérült) rendben működik

Rendkívüli Játszma (Juan Ángel Cardi) 1987 (8kép+tartalom )

Vihar Előtt (Elbeszélések az 1900-as Évekből) 1956 (5kép+tartalom )