Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 19 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13648)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 371

Kroki Krimi 6. Boszorkánymese (1988)

Rontás Virága (Martha Taylor) 1993 (5kép+tartalom )

A Bamba - Deák Ferenc Élete (Pongrácz György) 1992 (11kép+tartalo m)

Harmadik Daloskönyvem (Balogh Márta) 2004 (11. kiadás) 6kép+tartalom

PC World 2004/5 CD1 (jogtiszta) ;

VW Burkolati Elem (3B0867768) ; 1997 (bontott)

Forgó Táncparkett (Claire Kenneth) 2002 (8kép+tartalom )

Az Elátkozott Királyok I. (Maurice Druon) 1982 (8kép+tartalom )

Tomica No. 82 Suzuki Lapin 1:56 (2009) új

3. Évezred 2012/3 Március (10kép+tartalo m)

Ötödik Daloskönyvem (Raffay Katalin) 2012 (16. kiadás) 4kép+tartalom

Neptun Ajándékai (Astrid Meredith) 2003 (romantikus 1;

Top Gun 1994/11 November (poszterral 1; tartalomjegyzékkel

Éden (Stanislaw Lem) 1981 (5kép+tartalom )

A Királyné Nyaklánca (Szerb Antal) 1975 (7kép+tartalom )

4x4 Magazin 2002/7 (10kép+tartalo m)

Disney Hercegnők 2005/10 Október (poszterrel 1;

Sörös Korsó (Ver. 3) Kerámia (talán Gránit gyári)

Dluhopolszky László - Tahi Tóth László (2000) Dedikált

Metal Playmobil (Ver. 24) új (kb. 1993)