Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 23 óra
2026. Jan. 15. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13361)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2025. Dec. 16. 19:51
Árverés vége: 2026. Jan. 15. 19:51
Termék megtekintve: 358

Naponta Fogsz Meghalni (Nemere István) 2008 (8kép+tartalom )

Hamutartó (Ver. 4) California (vörösréz)

Nokia Headset (HDS-3) Ver. 5 (rendben működik)

Autó Motor 1993/26 (10kép+tartalo m)

A Pápa Közelről (Magyar Péter) 1991 (5kép+tartalom )

Júlia 126. Áradó Dallamok (Ruth Wind) v2 (2kép+tartalom )

BKV Autóbuszbérlet 1987 Április (2képpel)

A Francia Kalóz Szeretője (Daphne du Maurier) 1991 (8kép+tartalom )

A Szeretet Nagy Szentje Árpádházi Erzsébet (Elfride Kiel) 1972

Prémek, Szőrmék, Prémes Állatok (Holdas Sándor) 1983 (9kép+tartalom )

Végzetes Vonzerő (Jackie Collins) 2000 (8kép+tartalom )

Autó Motor 1993/16 (10kép+tartalo m) Jensen Healey

Kertbarát Magazin 2003/5-6. szám (2kép+tartalom )

Nokia C3-00 (2010) Üres Doboz

Orion 7colos kéziTV (LCD PTV-722D) hiányos, teszteletlen

Galaktika 1987/12 (87. szám) 6kép+tartalom

Emma Lyonna II. (Alexandre Dumas) 1980 (VR8) 8kép+tartalom

MHS Rádióamatőr Füzetei 44. Rádióamatőrök Elektrotechnikája (1962)

A Világ Leghíresebb Jóslatai 2. Világvége 1999 (4kép+tartalom )

Idegen Költők (Kosztolányi Dezső) 1966 (9kép+tartalom )