Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 20 nap, 2 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13626)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 377

Philips Magnó N2218/72 kb. 1975 (hibás, hiányos, sérült)

Nokia 2323c-2 (Ver. 8) 2009 (lekódolt) teszteletlen

Nokia Hálózati Töltő (ACP-12E) rendben működik (Ver. 1) 4kép+típusok

SilverCrest Kenyérgép SBB 850 E1 (hibás, hiányos)

Móricka 2007/04 (324. szám) vicclap

Golyóscsapágyas Angyalok (Miroslav Holub) 1965 (5kép+tartalom )

Az Elégett Fénykép (Benedek István Gábor) 1997 (foltmentes 1; 5kép+tarta

Botrány Csehországban (1984) VCD

Kerámia Minibögre Macis új

IDE Floppy Kábel (Ver. 10) 3. 5 és 5. 25 (teszteletlen& #41;

Hatalom és Pénz (Ráth-Végh István) 1964 (10kép+tartalo m)

Júlia 148. Közvetítés Nélkül (Liz Fielding) 1997 (romantikus 1;

Tanulj Szórakozva Pogóval - Ellentétek (2009)

Univerzum 1961/8 (54. kötet) A Szépség és a Korszellem (6kép+tartalom )

Házassággal Végződik (Zsolt Béla) 1926 utáni (8kép+tartalom )

Álarcosbál (Szabó Magda) 1963 (8kép+tartalom )

Tapadókorongos Tartó Állítható Új (talán autóhoz)

Romana 1995/2 Márciusi Különszám (a 3. regény hiányos)

Samsung TV Táv (AA59-10107C&# 41; rendben működik

Konyhai Edény (Ver. 1) saválló