Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 24.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 8 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13628)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 373

Egy Marék Arany (John Steinbeck) 1958 (9kép+tartalom )

Irodalom 7. Tankönyv (Turcsányi Márta) 2015 (6kép+tartalom )

Diák Kiskönyvtár 10. Kémia a Kémcsövek Titkai (1999) 5kép+tartalom

Közben (Gobbi Hilda) 1984 (8kép+tartalom )

Sörös Korsó (Ver. 8) Kerámia (Germany) 1999 (sérült)

Vázolólapok az Írás Előkészítésére (Rózsa Vincéné) 2008

Matematika 1. Munkafüzet II. (2022)

Valami Kütyü (talán alkoholszonda) működik

A Blagaroni Fáraó (Pierre Gamarra) 1973 (5kép+tartalom )

Ez a Divat Évkönyv 1979 (újszerű) 8kép+tartalom

Pepsi Music 2004 Britney Exclusive CD (jogtiszta) ; teszteletlen

Passió a Szeretet Története (Ellen G. White) 2004 (8kép+tartalom )

Sportoló Derrickek (Martinkó Károly) 1989 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Varázslatos Alkony (Leslie Hatcher) 1991 (7kép+tartalom )

Tiffany 37. Érints Meg (Ann Major) 1992 (romantikus 1;

National Geographic Magyarország 2011/9 Szeptember (10kép+tartalo m)

Xiaomi Redmi 9 (2022) bontott Akku (teszteletlen& #41;

Stadtplan Radstadt (térkép) retro

Tanga 13. Miss Százezer Volt (Edna Meare) 1991 (8kép+tartalom )

Jack Kábel (Ver. 7) 90cm (teszteletlen& #41;