Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 14 óra
2026. Jan. 15. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13353)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2025. Dec. 16. 19:51
Árverés vége: 2026. Jan. 15. 19:51
Termék megtekintve: 359

Segít a Séf (Széll Tamás) 2018 (8kép+tartalom )

BKV Autóbuszbérlet 1992 November (2képpel)

A Magyar Történelem Nagy Alakjai 3. rész (1987) 6kép+tartalom

Szép Lak 2002/6. szám Június (tartalomjegyz ékkel)

ASUS Combo-210E TV Tuner Kártya (teszteletlen& #41;

A Szerelem Fintora (Carole Buck) 1991 (8kép+tartalom )

Jelek a Kozmoszból (Erich von Daniken) 1992 (6kép+tartalom )

Dluhopolszky László - Koós János (2000) Dedikált

Autó Motor 2003/3 (poszterrel 1; 2kép+tartalom

Nokia 6610i (2004) Ver. 3 (30-as) sérült

Valódi Álomvilág (Laura Dempsey) 2006 (3kép+tartalom )

Képes Magyar História (Mitták Ferenc) 2008 (7kép+tartalom )

A Fehér Törzsfőnök (Thomas Mayne Reid) 1993 (5kép+tartalom )

Az Ötödik Pecsét (Sánta Ferenc) 1974 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

LEGO Explore Katalógus 2002/Június-Decemb er Magyar (419. 0376-HU)

Magyar Irodalom 5 Tankönyv (Balogh József) 1993 (8kép+tartalom )

Romana 309. Mózeskosárban (Barbara Hannay) 2004 (2kép+tartalom )

LEGO Leírás 42008-3 (2013) (6055804/60558 11)

Buci Maci 2000/7 Július (melléklettel& #41;

Szám és Jelkártya I. osztály (új bontatlan)