Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 nap, 23 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13671)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 385

BHAKTI a Szeretet és Odaadás Jógája (2017) foltmentes (6kép+tartalom )

Föld, Ember, Folyó (Raffai Sarolta) 1983 (5kép+tartalom )

Gyümölcstermesztés Házi- és Háztáji Kertekben (1974) 9kép+tartalom

Tengeri Csigaház (South of the Border)

Táncolj Velem! 1-5. (2001) Kazetta (új bontatlan)

Szuperverdák 10. szám Mercedes ML (csak újság) 4kép+tartalom

Hideg Kikötő (Jack Higgins) 1996 (3kép+tartalom )

Égető Tűzben (Koppány József-Hahn Péter) 1984 (5kép+tartalom )

A Nőknek Meg Kell Halniuk (Ken McClure) 1995 (5kép+tartalom )

AGFA Kisrádió (kb. 1994) sérült, teszteletlen

Körkép 77 - 24 Mai Magyar Elbeszélés (1977) 7kép+tartalom

Autós Töltő kb. 3V-os (rendben működik)

Szorgos Kezek Kis Mesterek - Régiből Új (2002) 6kép+tartalom

Headset (Ver. 8) Model 3031953 (teszteletlen& #41;

Praktika 2000/6. szám Június (tartalomjegyz ékkel)

Hama SF-20M Lámpa (1993) teszteletlen

iPhone 3G Autós Töltő (teszteletlen& #41;

Autópályás Gyilkos (Jerry Cotton) 1990 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Headset Noname 2. 5 Mono (teszteletlen& #41;

Kerékvilág Extra 2002/5. szám (9kép+tartalom )