Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972 (9kép+tartalom) Termékkód: 1062314026

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 1 óra
2026. Febr. 14. 19:51

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13621)

Holttest a Függöny Mögött (Vaclav Erben) 1972

a könyv szép állapotú, foltokat nem láttam
díszborító sérült-javított

Kiadó : Európa Könyvkiadó , Budapest / Madách Könyv- és Lapkiadó , Bratislava (Magyar/Csehszlovák közös kiadás)
Kiadás Éve : 1972 , 24.150 példány (Európa ez a példány is) és 1000 példány (Madách)
Eredeti címe : Efektivne mrtva zena (1970)
Nyelve : Magyar , fordította: Mayer Judit (1972)
Típus : krimi
Oldalak száma : 296 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 11 x 2 cm és 295gramm
Készítette : SUKK (293/I-1971)
Eredeti ára : 33.- Ft

Egy prágai kamaraszínház előcsarnokában, a falat borító függöny mögött egy holttestet találnak. A felismerhetetlenségig összezúzott arc nem árulja el az áldozat kilétét, sokáig rejtély marad, ki a halott nő. A nyomozás során Exner százados és munkatársai rengeteg emberrel kénytelenek foglalkozni - már csak azért is, mert a színház egy hírügynökség épületében van, ahol a gyilkosság elkövetésének időpontjában nagyon sokan tartózkodtak. Az idő telik, s a nyomozás valahogy egy helyben topog. Hogyan árulja el magát mégis a körmönfont gyilkos, és miképp találja meg Exner százados a gyilkosság indítékát, kibogozva a szálakat, amelyek néhány látszólag semmitmondó név köré fonódnak - ezt mondják el a történet gyorsan pergő fejezetei.

imgbox.com/g/n7cQXlXs4H

Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 19:51
Árverés vége: 2026. Febr. 14. 19:51
Termék megtekintve: 365

Nyomtalanul (Charles Berlitz) 1991 (viseltes) 6kép+tartalom

Előre Megfontolt Szándékkal (Patricia Cornwell) 1998 (8kép+tartalom )

Tomica Premium No. 32 Volkswagen Type I (2019) 1:58 (új)

Egy Orvos Kipróbált, Új Házi Gyógymódja az Izületi Gyulladásra (8kép+t

Panasonic TV Táv (N20AYB000928& #41; sérült (rendben működik)

The Top of the Pop (Vol 1) kazetta (teszteletlen& #41;

Intim Túlórák (Katharina Simon) 1993 (8kép+tartalom )

Pótféklámpa (vagy más) kb. 1982 (működik) Made in Hong Kong

Hajsza a Boldogságért (Kathy Schranko) 1991 (6kép+tartalom )

Reader's Digest Válogatás 1996/6 Június (5kép+tartalom )

Az Autó 2012/1 Január (tuning Camaro 6. 2 V8) 10kép+tartalom

Nokia 6610 (2002) Ver. 1 (hibás, hiányos, sérült)

Júlia 1994/3 Anyák Napja Különszám (v1) 2kép+tartalom

Lexikon a Szerelemről (1987) 9kép+tartalom

Csodálatos Világ - Föld (Happy Meal) 2012 (8kép+tartalom )

BKV Autóbuszbérlet 1991 Április

Mi Van a Dunában ? (Karinthy Ferenc) 1980 (Ver. 2) 10kép+tartalom

Romana 61. A Hozományvadász (Robyn Donald) 1994 (2kép+tartalom )

Tiffany 23. Szeretni Születtem (Leslie Davis Guccione) v1 (romantikus 1;

Underberg Üres Üveg Gyűjteménybe