Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 1.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Horgász a tónál Termékkód: 1062230791

Jelenlegi ár: 235.000 Ft
Villámár: 250.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 7 óra
2020. Jún. 20. 21:16
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 3.500 Ft

Minimális ajánlat: 235.000 Ft

  orion54kalman (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.
  A felhasználó egyéb termékei (13)

 Horgász a tónál,olaj-vászon,kb. 1880 kórüli,jelezve jobra lent Loránt ,mérete 60 x 80 cm. hibátla jó állapotban, a kerete is.kvaliitásoa kép-

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 3.500 Ft
Kikiáltási ár: 235.000 Ft
Árverés kezdete: 2020. Máj. 30. 21:16
Árverés vége: 2020. Jún. 20. 21:16
Termék megtekintve: 30