Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Újság, folyóirat, magazin

Ideál Magazin 2003/November (női magazin) Termékkód: 499709

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 9 nap, 3 óra
2026. Febr. 03. 11:04

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13635)

Ideál Magazin 2003/November
14.évfolyam

Árverés kezdete: 2026. Jan. 04. 11:04
Árverés vége: 2026. Febr. 03. 11:04
Termék megtekintve: 1007

Bűntény a Dunán (Fiala Borcsa) 2019 (8kép+tartalom )

Labdázó Készlet Tépőzáras (labda nélkül)

Ötlet Mozaik 2002/5 (44. szám) Május (2kép+tartalom )

Parasztok I-II. (Wladyslaw Stanislaw Reymont) 1976 (12kép+tartalo m)

Hungaroring Ferrari Zászló (kb. 1988) 47x31cm

Haramiák Bandája (Leonhard Frank) 1984 (8kép+tartalom )

Vörös Rózsa - Gyengéd Rapszódia (Jennifer Dale) 1990 (5kép+tartalom )

STEC Számológép (hibás, hiányos)

Díszcsempe Zürich (Retro 2000-es) Hand-Made

Hegylakó (Garry Douglas) 1989 (5kép+tartalom )

3. Évezred 2012/8 Augusztus (10kép+tartalo m)

Sárkány Távos Motoros (működik) nem hibátlan

IKEA Edénymosó Kefe Új (301. 495. 65)

Konyhaművészet 1994/4 (7kép+tartalom )

Gyere az Indiánok Közé (Inge Pollack) 1981 (Ver. 2) 7kép+tartalom

Vodafone Vászon Táska 18x13cm

Ericsson GH688 (1996) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

Italos Pohárkészlet (Ver. 2) 4db-os (retro kb. 1990) 2db kishibás

Az Öt Kódex Titka (Berkesi András) 1987 (8kép+tartalom )

Kisautó (Ver. 8) Nissan (sérült, hiányos, teszteletlen)