Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Itatás szürkületkor | Termékkód: 414154 |
Marhák vízre hajtása.
Nagy méretű, olaj-vászon festmény. Sajnos a festő nevét nem tudom kivenni. Szép, lap-aranyozott kerettel együtt adom. Rendkívül szép, realista mestermunka. Kora kb. 100 éves lehet.
Méretei: 100X80cm keret nélkül. Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 5000Ft.
Post cost in europe, with bank
transfer payment 50?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 19:24 Termék megtekintve: 1151 |