Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Febr 21.

Jack London Ádám előtt - A skarlát Termékkód: 1062333016

Jelenlegi ár: 1.280 Ft
Árverés vége: +5 perc 12 óra 1 perc
2024. Febr. 21. 14:42

Minimális ajánlat: 1.280 Ft

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (673)

 2016-ban száz éve, hogy itt hagyta a világot Jack London, az amerikai irodalom nagy alakja, műfajok egész sorának újító zsenije. Bármit írt, állathistóriát, kalóztörténetet, krimit, utópisztikus regényt, westernt, szociográfiát, csavargónaplót az irodalom művésze volt.
Ebben a száz évben a legszélesebb olvasóközönség rajongott érte. És a magyar írástudók legjava. Hunyady Sándor így lelkesedett: Jack London csupa mesélő kedv, fantázia, kaland, mert földrajzilag is egészen új területeket tár föl a sápadt európai képzelet előtt. Minden könyvének más és más, szenzációs díszlete van. Elvisz Alaszkába, ahol halállal kell fizetni az aranyért, vad szerencsekeresők, éhes farkasok közé, viola hómezőkre, amelyek fölött az északi fény világít, és ahol megfagy a tüdő a jeges levegőben. Kis halászhajókon, gyanús gőzösökön bejárjuk vele a Csendes-óceánt. Éhezünk, ölünk, dolgozunk. Ahová nyúl, kincs akad a kezébe. Akkora elbeszélő tehetség, hogy a tollán új fényt kap minden elkopott probléma.
A Kossuth Kiadó 2015 szeptemberétől 15 kötetben megjelenteti az életmű legjavát, megtoldva a sorozatot Irving Stone káprázatos Jack London-életrajzával.

Kikiáltási ár: 1.280 Ft
Árverés kezdete: 2024. Febr. 20. 14:42
Árverés vége: 2024. Febr. 21. 14:42
Termék megtekintve: 24

ÚJ, NYAKBA AKASZTHATÓ MINNIE MICKEY EGERES KULACS AKCIÓ ! ! BPA FREE

Új, kiwi színű szép top, kiváló minőség, Extra Akció! 4. 500. -h.

Új 2023. 4. havi Joy magazin kártyák nélkül

Utazás a Föld körül Ezerszínű Európa hatalmas könyv 5. 000 Ft h.

Barbara Newerla: Kristályokkal az elektroszmog ellen Új könyv

44-es méretű kockás mini szoknya, csini, %%% 7;

Asus wifi erősítő

Újsz. j, Bershka piros meggy rubin színű mini szoknya S-es

Piros hosszú gyertya AKCIÓ %%% 7;

Fekete flitteres party buli felső pánt nélküli MÖTIVI

Soul, fehér színű, nagyon csinos nadrág,

Madaras madárkás felső narancs fehér ÖKO %%

Esszépanoráma 1900-1944 I-III. Ajánlj árat!

Újszerű keki mintás csinos márkás ruha

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es 8. 990 Ft h.

Új, fekete szoknya alkalmi áron eladó! Nincs min. ára! !

RUBINVÖRÖS, PIROS SZIVECSKÉS FEHÉRNEMŰ TOP, M

SPEECHLESS IN GREECE? NO THANKS! GÖRÖG - ANGOL KÖNYV NYELVKÖNYV

Új SilverCrest fejhallgató, fülhallgató Minőségi termék!