Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

KEEC - A Nagy Világ-regatta (J. T. Chipendale) 1988 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062346094

Fixár: 3.500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 6 óra
2026. Febr. 28. 14:20

3.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13684)

KEEC - A Nagy Világ-regatta (J. T. Chipendale) 1988

foltokat nem láttam

kiadó : Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat
kiadás Éve : 1988 , szerző: Bencsik András = J. T. Chipendale
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 963-316183 5
típus : SciFi regény
oldalak száma : 300 oldal a borítóval együtt
mérete : 18 x 11 x 1.5 cm és 248gramm
készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (88.477.66-14-2)
eredeti ára : 86.- Ft

Ez a könyv egy feltételezett jövőben /múltban, jelenben/ játszódik. Mindnyájan a jelen /múlt, jövő/ fogságában élünk. Cselekvéseink és nem cselekvéseink teremtik meg a következő pillanatot. És az utána következőt. A jövő /múlt, jelen/ így beláthatatlan, mert az esetlegesség legfőbb törvénye életünknek, s a remény, hogy a véletlenek milliárdjából a számunkra kedvezőek, de legalábbis elfogadhatóak valósulnak meg. Azért, mert az eltelt évezredek folyamán a jó reménye az esetek többségében valósággá vált, még nem vonhatjuk le azt a következtetést, hogy a jövőben /múltban, jelenben/ is mindig így lesz. Meglehet, éppen ma esik meg az az alig érzékelhető változás, ami oda irányítja a dolgok menetét, ahol és amikor ez a könyv elkezdődik. Történhet tehát mindez holnap, száz év múlva, tizenöt évvel ezelőtt, avagy sohanapján. A leghőbb vágy sem változtathatja meg a dolgok kérlelhetetlen menetét.

imgbox.com/g/KcJdOyf2RZ

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2026. Jan. 29. 14:20
Árverés vége: 2026. Febr. 28. 14:20
Termék megtekintve: 197

BKV Autóbuszbérlet 1993 Június (foltos, sérült) 2képpel

Júlia 98. Megtalált Évek (Brenda Trent) v1 (romantikus 1;

Gyengéd Varázslat (Linda Madl) 1998 (5kép+tartalom )

Verebes, a Mágus (Koltay Gábor) 1987 (8kép+tartalom )

Autó Motor 1994/3 (10kép+tartalo m)

A Kutyafarkas (J. O. Curwood) 1988 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Röviditalos Pohár (Ver. 1) Gravírozott Aranyozott (kb. 1980)

Egy Plánta Énekei és Más Versek (Fodor József) 1974 (9kép+tartalom )

A Magyar Történelem Nagy Alakjai 5. rész (1988) 6kép+tartalom

Nokia Headset (HDS-3) Ver. 3 (rendben működik)

Nők Lapja Egészség 2017/5 Május (8kép+tartalom )

Samsung Galaxy S4 GT-I9505 (2013) Üres Doboz (Ver. 1)

A Kék Liliom és Más Mesék (Benedek Elek) 1982 (8kép+tartalom )

A Szent Jupát 700 Napja (Fa Nándor) 1988 (dedikált) 9kép+tartalom

Dluhopolszky László - Koós János (2000)

Sörnyitó (Ver. 2) Theodora (kb. 1992)

Digitális Képkeret Lenco DF-706 (hiányos, rendben működik)

A Belfort-i Szerelmesek (Iolanthe Mallow) 1994 (6kép+tartalom )

Segít a Séf (Széll Tamás) 2018 (8kép+tartalom )

A Felcserélt Házaspár (Thorne Smith) 1937 (5kép+tartalom )