Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Egyéb ékszer
Kárpitozott belsejű biedermeier ládika rózsa intarziával, ékszereknek, | Termékkód: 1062159938 |
Ha szereted az egyedi ritkaságokat!
Aprólékos kézimunkával, tömör fából készült, furnérozott, intarziás ékszeres ládika. A belseje igényesen korabeli stílusban kárpitozva. Kiválóan megfelel varró-gyöngyöző ládikának, vagy ékszeres doboznak, esetleg apró csecse-becséknek.
Valamikor az 1870-1920-as években készülhetett. Valószínűleg a feneke már átesett egy restauráláson.
Hibátlan állapotban van, de az eltelt évtizedek nyomai felfedezhetők rajta. Enyhe kopások a felületén a lakkozáson.
A képen látható szép, patinás állapotban, akár azonnal használatba is vehető.
Ajánlom gyűjteménybe, ajándékozási célból, vagy a lakásod ékszereként.
Egyéb infó: Használt ékszeres ládika
Jellemzők, méretek: kb. 29x21x9cm. Súlya: 1400gr.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 20?.
Árverés vége: 2024. Márc. 29. 12:54 Termék megtekintve: 449 |