Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

Keménykalap és Krumpliorr (Csukás István) 1986 (viseltes) 9kép+tartalo Termékkód: 1062290894

Fixár: 400 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 21 óra
2026. Febr. 01. 06:57

400 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13679)

Keménykalap és Krumpliorr (Csukás István) 1986 (viseltes)
Delfin Könyvek sorozat

viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
borító viseltes-sérült-javított, kívül a lapélek foltosak
belül komoly foltokat nem láttam, sok lap szamárfüles, előzéklapon hivatalos ajándékozási bejegyzés van

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1986 , 4.kiadás , 58.700 példány
Nyelve : Magyar , illusztrálta: Hegedüs István
Azonosító : ISBN 963 11 5076 3 , HU ISSN 0324-3222 , IF 5688
Típus : ifjúsági filmregény
Oldalak száma : 252 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13.5 x 1.5 cm és 165gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (86-3128)
Eredeti ára : 19.- Ft

"Gá, gá!" - kiált a Vadliba őrs. Harci kiáltásuk vajon miféle kalandokat jelez? Nos, ezek a derék legénykék a regény elején még nem sejtik, miféle kalandokba csöppennek. Egyelőre csak beteg pajtásukat, Pétert akarják elszórakoztatni. De hát vajon mivel? Erre a célra egy kitalált cirkusz a legjobb, legalábbis addig, ameddig az elképzelt cirkuszból - igazi nem lesz. Márpedig lesz! Közben értékes teknőcök tolvaját kergetik, közben bebarangolják Budapest minden zegét-zugát, közben botrány tör ki a divatbemutatón, és... na, a többi már legyen ennek a vidáman pergő, izgalmas regénynek a titka! A regénybeli történet szolgált alapul az azonos című tv-filmhez.

Mit küldjünk egy betegnek? 5
Kitalálnak egy cirkuszt 14
Általános meghökkenés 23
Kell egy tigris! 34
Az oroszlános plakát 45
Bűntény az állatkertben 56
Nyomoznak a Vadlibák 66
Kell egy véreb! 83
Helyszíni szemle 91
Kell egy kis logika! 102
A nyomok a padlásra vezetnek 116
Megszervezik a figyelőszolgálatot 129
Botrány a divatbemutatón 138
A nyomok a csatornába vezetnek 156
Péternek van egy ötlete 168
Karcsi álma 180
Kell egy távcső 186
A tettes lépre megy 199
Erőszakot alkalmaznak 211
Díszelőadás 227
Tartalom 245

imgbox.com/g/UsdZ2lnAxK

minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 06:57
Árverés vége: 2026. Febr. 01. 06:57
Termék megtekintve: 746

Holnap is Nap Lesz (Albert Maltz) 1962 (újszerű) 3kép+tartalom

3. Évezred 2014/1 Január (10kép+tartalo m)

Kulcstartó (Ver. 9) B-Box Shopping System (fém)

Elhiszed, hogy. .. ? - Dinoszauruszok (2008) újszerű (9kép+tartalom )

Sötét Boltok Utcája (Patrick Modiano) 1980 (10kép+tartalo m)

Digitális Képkeret S701 (sérült, hiányos, rendben működik)

Retro PC Port (Ver. 7) teszteletlen

Luisa San Felice II. (Alexandre Dumas) 1977 (8kép+tartalom )

TDA7431 (ST) új (Digitally Controlled Audio Processor)

Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver. 1) teszteletlen

A Fekete Város (Mikszáth Kálmán) 1977 (foltmentes 1; 9kép+tartalom

Bianca 77. Nyeregben Vagyunk (Diana Palmer) v2 (romantikus 1;

NG-Ázsiai Kalandok VHS (jogtiszta) ; teszteletlen

Mínusz 18 (Stefan Ahnhem) 2020 (8kép+tartalom )

JADA Toys Lamborghini Murcielago Roadster 1:24 (sérült, hiányos)

MOL Magazin 2000/11 November (4kép+tartalom )

Szerelem és Halál Órája (Erich Maria Remarque) 1983 (sérült) 10kép+tar

Nokia C2-05 (2011) Üres Doboz

Hogyan Tanuld Meg? (Alexandra) ; 1997 (10kép+tartalo m)

Nokia 2626 (Ver. 7) 2006 (lekódolt) teszteletlen