Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
Keretezett csempekép páros pácolt fakeretben, XIX. századi Németalföld | Termékkód: 1062179897 |
Az otthonod, irodád stílusos dekorációja lehet!
Híres festőművészek alkotásai, 2db azonos méretű kerámia csempére készült festmény szitanyomott másolata pácolt fakeretben. A kép hátulja karton lappal borított, akasztó füllel ellátva.
A képeken látható hibátlan állapotban.
Ajánlom vendéglőbe, irodába, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként.
Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás reprodukció
Jellemzők, méretek: 26x14x1,3cm. kerettel együtt mérve.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 600Ft. Csomagautomatába
Post cost in europe, with bank transfer payment 20?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 22:17 Termék megtekintve: 421 |