Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Kristály bonbonier kupak Termékkód: 1062114793

Fixár: 1.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 7 óra
2026. Jan. 08. 12:47

1.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (851)

 Eladó a képen látható

kristály kupak

címkés

méret: 7 cm magas, 6,5 cm az átmérője

sérülésmentes

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 09. 12:47
Árverés vége: 2026. Jan. 08. 12:47
Termék megtekintve: 1022

# Háromszög alakú bikini fürdőruha alsó kb. 36-os

**DFVV Narancssárga ejtett nyakú rövid ujjú tunika XL-es

*Bordó-fekete hosszú ujjú alkalmi felső kb. XL-es

*DOCKERS Drapp vászon férfinadrág kb. M-es

@ Tengerkék hosszú nadrág XL-es

A szépség szíve

* sutor barna bőr félcipő 40-es

@ BAOBAO Sötétkék lakk orrú boka csizma 38-as

*VANESSA fehér fém tűsarkú köröm cipő 36-os

@ Szürke tornacipő 37-es

@ Mystic Day Citromsárga T ujjas tunika kb. 50-es

*H&M Fekete pánt nélküli merevítős melltartó 75C

# ÚJ CÍMKÉS! Pánt nélküli színes alkalmi koktél ruha kb. 38/40-es

# ADIDAS Bézs bermuda nadrág XL-es

Tüskejáték dupla csomag

Exbrayat: RÉMÜLET AZ ÓVÁROSBAN

Réz falikép "Szarvasbőgés " ábrázolás

Peter Härtling Panaszos utóhang

*Högl fekete bőr boka csizma 38/39-es

@ C&A Sötétkék hosszú farmer nadrág W36L32