Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Üveg

Kristály bonbonier kupak Termékkód: 1062114793

Fixár: 1.800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 8 óra
2026. Febr. 07. 12:47

1.800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (832)

 Eladó a képen látható

kristály kupak

címkés

méret: 7 cm magas, 6,5 cm az átmérője

sérülésmentes

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2026. Jan. 08. 12:47
Árverés vége: 2026. Febr. 07. 12:47
Termék megtekintve: 1027

RONLEY Csíkos kötött téli sál 178x26 cm

# Fekete Füzős vastag talpú bakancs 38-as

# ÚJ! Mingnai lábujjas lapos papucs 39-es

Kerámia kismadár

# GD Golden Days PARIS Fehér tüll 2:1-ben fodros ujjú alkalmi blúz M-e

TESCO Zsebrádió fülhallgatóval

* Vintage Friedrich Konitz Merev fülű kézi táska

Eickhorn Roneusil húsvilla 18, 5 cm

SZILVÁSI LAJOS: APPASSIONATA

# Eclizia Fehér hímzett merevítős melltartó 75B/UK34B

Hemingway Akiért a harang szól

*D-Link Router

*SYSTEM 4000 Hordozható vetítővászon 110x115 cm

* Mária 1830 szentkép medál

@ Bosido Világos szürke nyári papucs 38-as

*Original Mocassino BARNA férfi bőr férficipő 43-as

CHIEMSEE fekete kapucnis átmeneti férfidzseki M-L-XL

@ Lanny Mode Piros merevítős melltartó 90F

# DE VILLE Fekete rövid ujjú tunika 40-es

@ Olasz női fotó mintás ejtett vállú blúz kb. 44/46-os