Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 23.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Egészség

L-Glutamine 500 mg - 120 kapszula Termékkód: 1062332219

Jelenlegi ár: 7.390 Ft
Árverés vége: +5 perc 21 óra 30 perc
2024. Ápr. 24. 08:28

Minimális ajánlat: 7.390 Ft

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (689)

 A Glutamin részt vesz a pozitív nitrogén egyensúly fenntartásában (anabolikus állapot) és segíti, a gyorsan növekvő sejteket (immunrendszer-limfociták és a bél sejt enterocitáinak). A Glutamin a közelmúltban, a tudományos érdeklődés középpontjába került. Egyre több bizonyíték utal arra, hogy bizonyos stresszes időkben, a szervezetnek több glutaminra van szüksége mint amennyit képes előállítani. A Glutamin részt vesz a pozitív nitrogén egyensúly fenntartásában (anabolikus állapot) és segíti, a gyorsan növekvő sejteket (immunrendszer-limfociták és a bél sejt enterocitáinak). * Továbbá, a glutamin egy szabályozója sav-bázis egyensúlynak és nitrogén szállító is. * Javasolt használat: 1 kapszula 1-3 alkalommal naponta, lehetőleg étkezések között. Összetevők: Napi adag: 1 VEG CAPS Adag: 120 Mennyiség adagonként % Napi érték* † Napi érték nincs meghatározva. L-Glutamine (Free-Form) 500 mg † Egyéb összetevők: rizsliszt, cellulóz (kapszula) és magnézium-sztearát (növényi forrás). Nem tartalmaz: búza, glutén, szója, tej, tojás, hal, kagyló vagy dióféle Figyelem: Csak felnőtteknek. Forduljon orvoshoz ha terhes / szoptat, gyógyszert szed, vagy valamilyen betegsége van. Természetes színeltérés előfordulhat ebben a termékben. Ez természetes és nem befolyásolja a termék minőségét. Gyermekek elől elzárva tartandó! Figyelmeztetés: Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozást és az egészséges életmódot. Minőségét megőrzi: a dobozon jelzett hónap végéig /hó,év/ Tárolás: száraz, hűvös helyen Gyártó: Now Foods, USA. Az eredmények egyénenként eltérőek lehetnek és nem garantált, függően az egyén szervezetének összetétel felhasználásától.

Kikiáltási ár: 7.390 Ft
Árverés kezdete: 2024. Ápr. 23. 08:28
Árverés vége: 2024. Ápr. 24. 08:28
Termék megtekintve: 84

Új öntapadós delfin v. kagyló darabra, csempére is ragasztható! Szuper

Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből

ÚJ, SEBASTIANO OLASZ EREDETI BŐR CIPŐ, 40

Elefánt fityegő medál, tibeti ezüst 5 db

Aszkorbinsav por, 200 g C vitamin Szuper áron!

Gyönyörű gyémánt csillogású medál láncon

Új, átmeneti kabát, 38-as Akció! Nmá!

A legédesebb, eredeti Benetton, pöttyös short! -55 %

Új Búzafű-és gyümölcsprés szuper minőségű!

Új, fűszernövény vágó olló, Szuper! AKCIÓ!

Édes szőrös szürkés csizma 39 Debrecen

Új katicás papír szatyor táska nagy méret! Akció

Újsz. fekete Terranova rakott szoknya alkalmi áron eladó NMÁ

Új himalája só fülpárna, sópárna, melegítő párna AkciÓ

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Változz meg 21 nap alatt szuper könyv szép állapotban! Akció!

Pompea Csillag m. harisnya 3/4-es 1. 950. h. Akció!

Egyedi, csini, barna pulcsi, M-es

Újszerű biopamut organikus pamut ing blúz gyönyörű vidám virág mintás

Álomszép rubin színű, eredeti Palmers fürdő köntös AKCIÓ %%