Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Egészség

L-Glutamine 500 mg - 120 kapszula Termékkód: 1062332219

Jelenlegi ár: 7.390 Ft
Árverés vége: +5 perc 3 óra 25 perc
2026. Jan. 15. 12:38

Minimális ajánlat: 7.390 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1787)

 A Glutamin részt vesz a pozitív nitrogén egyensúly fenntartásában (anabolikus állapot) és segíti, a gyorsan növekvő sejteket (immunrendszer-limfociták és a bél sejt enterocitáinak). A Glutamin a közelmúltban, a tudományos érdeklődés középpontjába került. Egyre több bizonyíték utal arra, hogy bizonyos stresszes időkben, a szervezetnek több glutaminra van szüksége mint amennyit képes előállítani. A Glutamin részt vesz a pozitív nitrogén egyensúly fenntartásában (anabolikus állapot) és segíti, a gyorsan növekvő sejteket (immunrendszer-limfociták és a bél sejt enterocitáinak). * Továbbá, a glutamin egy szabályozója sav-bázis egyensúlynak és nitrogén szállító is. * Javasolt használat: 1 kapszula 1-3 alkalommal naponta, lehetőleg étkezések között. Összetevők: Napi adag: 1 VEG CAPS Adag: 120 Mennyiség adagonként % Napi érték* † Napi érték nincs meghatározva. L-Glutamine (Free-Form) 500 mg † Egyéb összetevők: rizsliszt, cellulóz (kapszula) és magnézium-sztearát (növényi forrás). Nem tartalmaz: búza, glutén, szója, tej, tojás, hal, kagyló vagy dióféle Figyelem: Csak felnőtteknek. Forduljon orvoshoz ha terhes / szoptat, gyógyszert szed, vagy valamilyen betegsége van. Természetes színeltérés előfordulhat ebben a termékben. Ez természetes és nem befolyásolja a termék minőségét. Gyermekek elől elzárva tartandó! Figyelmeztetés: Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozást és az egészséges életmódot. Minőségét megőrzi: a dobozon jelzett hónap végéig /hó,év/ Tárolás: száraz, hűvös helyen Gyártó: Now Foods, USA. Az eredmények egyénenként eltérőek lehetnek és nem garantált, függően az egyén szervezetének összetétel felhasználásától.

Kikiáltási ár: 7.390 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 14. 12:38
Árverés vége: 2026. Jan. 15. 12:38
Termék megtekintve: 560

Új csodaszép, piros ( Karácsony ***) GOTS BIOPAMUT terítő, extra nagy

Új 42-es cappucino barna nadrág AKCIÓ %% LEMÉRVE!

Édes, különleges királykék short Akció

Újszerű könyv! Legyen Ön is milliomos! (Ezer kérdés)

Eredeti különleges Jane Norman mini szoknya

Pink, nagyon csinos biopamut halász nadrág Új ára: 7. 990 Ft helye

Új mindennapi vegán ételek - indiai vegán receptek

Új, kosaras melltartó, csipkés, mályva rózsaszín pink 80 B Akció %%

Új csíkos napszemüveg v. szemüveg tok táska - tartó

Eredeti Marvel póló XXL-es

Patricia Cornwell A halál oka: ismeretlen

Szépséges bordó, minőségi velúrbőr kabát Akció

Új, Dr. Punto Rosso bőr, olasz lány gyógy csizma, padlizsán lila

Új Herbafulvo essencia csodás gyógynövény komplex Mester Károly fejl

Gyönyörű pink Orsay csipke ruha Akció

Új habkő - sarokreszelő AKCIÓ

Új Wittchen pink édes kis nesszeszer 7. 200 Ft h. Akció %%

Új Sisley csinos farmer nadrág S-es, Lemérve %%

Új, pihe-puha plüss kacsa NÉZD! %%%

Újsz. SAMPONOZÓ ÉS FEJMASSZÁZS KEFE