Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 16.

LaVyrle Spencer: Kolibri Termékkód: 414033

Fixár: 1.650 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 9 óra
2024. Ápr. 19. 01:55

1.650 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3365)

Használt, antikvár könyv!

Abbie nagyon szép, de ezt csak értő férfiszem képes felfedezni, hiszen a lány bezárkózik illendően hosszú ruhája páncélja mögé, bezárkózik magányos lelke börtönébe. Nem is fiatal már, az élet, úgy tünik neki, elsuhant mellette. Ám hirtelen történik valami: a távoli, múlt századi kisváros felbolydul, lövöldözés tör ki a vonaton, és a két sebesültet Abbie-nek kell ápolnia. Az egyik, a vonatrabló, csaknem halálán van, a másik, egy kellemes, jó modorú fiatalember, csupán könnyebben sérült meg. Abbie éjt nappallá téve gondoskodik róluk, a két férfi vérmérsékletének megfelelően udvarolni kezd a hajadon lánynak. A vonatrabló persze gonosz, erőszakos, a másik gyengéd, kedves, aligha lehet vitás, hogy ki fogja elnyerni Abbie kegyeit. Vagy a szerelem útjai kiszámíthatatlanok? Talán a banda sem az, amit mindenki gondol róla? Abbie kétségek között hányódva kénytelen választani, ám még ő sem tudja, hogy a sors egészen másképpen fog rendelkezni, mint azt az ő egyszerű kis világának törvényei parancsolnák...

A vételár megérkezése után azonnal postázom, MISKOLCON személyes átvétel megoldható!

Sima levélként nem postázok, utánvétel nincs!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, rengeteg más könyvet is találsz köztük. Köszönöm az érdeklődést!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 11. 23:31
Árverés vége: 2024. Ápr. 19. 01:55
Termék megtekintve: 1018

Arany Júlia 2. Nora Roberts Sandra Brown

Cathie Linz: Kellemes csalódás - Tiffany 82.

Naomi Novik: A jádeköves trón

Amanda Quick: Légyott - első kiadás - ritkaság

Philipp Vandenberg: A fáraók átka

Daniel Keyes: Az ötödik Sally

Rita Clay: Tegnapi álom - Tiffany 47.

Laura MacDonald: Szerződésszegők - Szívhang 128.

Jeffrey Stone: A Hajnal lovagja

Karen Leabo: Választás előtt - Júlia 114.

Kare dizájn cuki egér mintás édes kis bögre pár új gazdit keres

Különleges egyedi fekete jáde malac amulett medál - Vadonatúj!

Thea Beckman: Keresztes hadjárat farmerban

John Sandford: Vihar préda

Tündéri cicás reggeliző alátét 41, 5 x 28 - Új

Stella Whitelaw: Segítő szárnyakon - Szívhang 2.

Romana Különszám 1995/5 Maura Seger Cait London Anne Marie Winston

Shrek kulcstartó

Cathy Gillen Thacker: Neked énekelek - Bianca 66.

Chris Cleave: Méhecske - Egy kislány hazát keres