Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Febr 26.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Nadrág

La Senza szabadidő nadrág, pamut Termékkód: 1062129823

Jelenlegi ár: 1.985 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 20 óra
2021. Márc. 01. 11:09

Minimális ajánlat: 1.985 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (427)

 Vékony, laza fazonú, rugalmas anyagú szabadidő nadrag.

Címke szerint XS-es, de M méretre is bőven jó még.

Kikiáltási ár: 1.985 Ft
Árverés kezdete: 2021. Febr. 26. 11:09
Árverés vége: 2021. Márc. 01. 11:09
Termék megtekintve: 644

Citrus facsaró, citrom facsaró, 1 x használtam!

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Új, csodás arany bézs kötött boleró kardigán Mango

Hans-Ulrich Grimm: A leves hazudik. Tudod mit eszel? ? %%

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Fehérítő- és folttisztító só / Nátrium perkarbonát, 500 g

Édes szőrös szürkés csizma 39 Debrecen

Új, Stradivarius piros strasszos szegecses édes táska %%

Álomszép rubin színű, eredeti Palmers fürdő köntös AKCIÓ %%

500 ml környezetbarát lebomló mosogatószer Magyar ! %%%

Lazac v. pinkes színű csodás és szexi ruha

Papír zacskó ( újrapapír ) , 500 g-os, ÖKO 10 db

Változz meg 21 nap alatt szuper könyv szép állapotban! Akció!

Új, kaucsuk + nemesacél görög mintás karkötő

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Új, Dr. Punto Rosso olasz kislány csizma, lila padlizsán

Gyönyörű, eredeti Esprit ezüst fehér bőr szandi

Új konyak színű csizma, 38 AKCIÓ

Új zöldtea édes kis dobozban ajándékba tökéletes!

Újsz. szürkésbarna kötött hosszú garbó pulóver Csere is!