Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062274242

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 8 óra
2026. Febr. 01. 13:51

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13558)

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980
Fekete Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadás Éve : 1980 , 89.850 példány
Eredeti címe : Shroud for a Nightingale (1971)
Nyelve : Magyar , fordította: Benedek Mihály (1980)
Azonosító : ISBN 963 07 2003 5 , HU ISSN 0138-9904
Típus : krimi
Oldalak száma : 382 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 12.5 x 2 cm és 255gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (7873.66-14-2)
Eredeti ára : 53.- Ft

Amikor Miss Muriel Beale, az Általános Nővértanács tanfelügyelője egy szürke, esős, januári reggelen vidéki útra indul, hogy ellenőrizze a John Carpendar Kórház nővérképzésének színvonalát, nem sejti, hogy a nővérhallgatók iskolájában, a Csalogány-házban gyilkosság szemtanúja lesz. Mások sem hiszik, hogy gyilkosság történt, de hamarosan egy újabb nővérhallgató hal meg gyanús körülmények között, és ekkor a helyi rendőrség már kénytelen a Scotland Yardhoz fordulni. Adam Dalgliesh főfelügyelő, talán mert civilben költő, hamar beleéli magát a kórház különös, zárt világának légkörébe, ahol a magánéletüktől gyakorlatilag megfosztott, kényszerűen együtt élő ápolónővérek közt nagy a feszültség, sok az intrika. Abban egy pillanatig sem kételkedik, hogy kettős gyilkossággal áll szemben, de nyomozásának eredményén maga is meglepődik.

Halálos demonstráció 5
Halál éjfélkor 38
Idegenek a házban 57
Kérdések és válaszok 99
Csevegések 161
Egy hosszú nap vége 215
Haláltánc 263
Egy darab üszkös föld 317
Nyári epilógus 361
Tartalom 369

imgbox.com/g/2ciYtOvS5K

minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat
személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem)
tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)

Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 13:51
Árverés vége: 2026. Febr. 01. 13:51
Termék megtekintve: 418

Füli az Óvodában (2008)

Plüss (Ver. 25) Oroszlán 12cm

4x4 Magazin 2004/2 (Jeep Rescue, AMV Al Dhabi) 10kép+tartalom

A Nyakék (D. Taylor) 1988 (5kép+tartalom )

Kábel Dugóval (Ver. 3) 5m

Samsung Hálózati Táp 4. 75V 0. 55A (ETA3U30EBE 1; Ver. 1 (sérült) tesztelve

Magnókazetta (Ver. 4) Intermusic (teszteletlen& #41;

Júlia 1995/1 Anyák Napja Különszám (v1) 2kép+tartalom

A Magyar Autóklub az Autósok Szolgálatában (1971)

BKV Autóbuszbérlet 1993 Június (foltos, sérült) 2képpel

Emma Lyonna II. (Alexandre Dumas) 1973 (10kép+tartalo m)

Nancy Drew Esetei 2. Kockázat Bérelhető (Carolyn Keene) 1991 (5kép+tar

Hálózati Táp 3-12V 1A 12VA (MW 3K10) sérült, tesztelve

Borostyán 3 (Angelica Montemaggiore) 1995 (3kép+tartalom )

Szép Lak 2002/10. szám Október (tartalomjegyz ékkel)

Természetismeret 6. Tankönyv (2014) 6kép+tartalom

Ladybird - Hamupipőke (1999) sérült (9kép+tartalom )

Autó Motor 1980/24 (10kép+tartalo m) Ligier Mini

Mögötted a Halál (Nemere István) 1988 (szétesik) 8kép+tartalom

Mesterkukta 25. szám (1992/2) 6kép+tartalom