Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062274242

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 20 óra
2026. Febr. 01. 13:51

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13405)

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980
Fekete Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadás Éve : 1980 , 89.850 példány
Eredeti címe : Shroud for a Nightingale (1971)
Nyelve : Magyar , fordította: Benedek Mihály (1980)
Azonosító : ISBN 963 07 2003 5 , HU ISSN 0138-9904
Típus : krimi
Oldalak száma : 382 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 12.5 x 2 cm és 255gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (7873.66-14-2)
Eredeti ára : 53.- Ft

Amikor Miss Muriel Beale, az Általános Nővértanács tanfelügyelője egy szürke, esős, januári reggelen vidéki útra indul, hogy ellenőrizze a John Carpendar Kórház nővérképzésének színvonalát, nem sejti, hogy a nővérhallgatók iskolájában, a Csalogány-házban gyilkosság szemtanúja lesz. Mások sem hiszik, hogy gyilkosság történt, de hamarosan egy újabb nővérhallgató hal meg gyanús körülmények között, és ekkor a helyi rendőrség már kénytelen a Scotland Yardhoz fordulni. Adam Dalgliesh főfelügyelő, talán mert civilben költő, hamar beleéli magát a kórház különös, zárt világának légkörébe, ahol a magánéletüktől gyakorlatilag megfosztott, kényszerűen együtt élő ápolónővérek közt nagy a feszültség, sok az intrika. Abban egy pillanatig sem kételkedik, hogy kettős gyilkossággal áll szemben, de nyomozásának eredményén maga is meglepődik.

Halálos demonstráció 5
Halál éjfélkor 38
Idegenek a házban 57
Kérdések és válaszok 99
Csevegések 161
Egy hosszú nap vége 215
Haláltánc 263
Egy darab üszkös föld 317
Nyári epilógus 361
Tartalom 369

imgbox.com/g/2ciYtOvS5K

minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat
személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem)
tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)

Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 13:51
Árverés vége: 2026. Febr. 01. 13:51
Termék megtekintve: 417

Digitális IC-Atlasz (Magyari-Theis z-Glofák) 1981 (10kép+tartalo m)

Ugrás a Sötétbe (Vigh Károly) 1984 (5kép+tartalom )

BKV Havibérlet Tanuló 2012 Szeptember (v2) 2képpel

Runner's World 2015/2 (8kép+tartalom )

Islam CD (2009)

LEGO Könyvek - A Hegyi Manó (1988)

Hód és a Szoknyák Titka (Mattyasovszky Jenő) 1989 (8kép+tartalom )

A Tenger Törvénye (Thakazhi Sivasankara Pillai) 1969 (10kép+tartalo m)

Festmény - Törökkori Utcakép Kőkúttal és Minarettel (35x25cm)

Az Udvari Ember (Baldassare Castiglione) 1940 (9kép+tartalom )

Hálózati Táp 5V 2A (PLP-AD050200U ) tesztelve

Lóerő 2006/10 (152. szám) autós magazin

Üveg Dísz Nehezék Dobókockákkal (kb. 1980) viseltes

Arany Csapda (Kamala Markandaya) 1981 (10kép+tartalo m)

Nyomtató Kábel (Ver. 6) Hama 3m (teszteletlen& #41;

Buda Halála (Arany János) 1958 (8kép+tartalom )

A Központ (Tom Clancy-Steve Pieczenik) 1995 (5kép+tartalom )

IDE HDD Kábel (Ver. 8) teszteletlen

Romana 1992 Tavaszi Különszám (v2) 2kép+tartalom

Hálózati Táp 24V 16. 5VA Váltóáram (teszteletlen& #41; sérült