Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Krimi

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062274242

Fixár: 900 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 nap, 15 óra
2026. Febr. 01. 13:51

900 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13603)

Már Megint Egy Csalogány (P. D. James) 1980
Fekete Könyvek sorozat

foltokat nem láttam

Kiadás Éve : 1980 , 89.850 példány
Eredeti címe : Shroud for a Nightingale (1971)
Nyelve : Magyar , fordította: Benedek Mihály (1980)
Azonosító : ISBN 963 07 2003 5 , HU ISSN 0138-9904
Típus : krimi
Oldalak száma : 382 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 12.5 x 2 cm és 255gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (7873.66-14-2)
Eredeti ára : 53.- Ft

Amikor Miss Muriel Beale, az Általános Nővértanács tanfelügyelője egy szürke, esős, januári reggelen vidéki útra indul, hogy ellenőrizze a John Carpendar Kórház nővérképzésének színvonalát, nem sejti, hogy a nővérhallgatók iskolájában, a Csalogány-házban gyilkosság szemtanúja lesz. Mások sem hiszik, hogy gyilkosság történt, de hamarosan egy újabb nővérhallgató hal meg gyanús körülmények között, és ekkor a helyi rendőrség már kénytelen a Scotland Yardhoz fordulni. Adam Dalgliesh főfelügyelő, talán mert civilben költő, hamar beleéli magát a kórház különös, zárt világának légkörébe, ahol a magánéletüktől gyakorlatilag megfosztott, kényszerűen együtt élő ápolónővérek közt nagy a feszültség, sok az intrika. Abban egy pillanatig sem kételkedik, hogy kettős gyilkossággal áll szemben, de nyomozásának eredményén maga is meglepődik.

Halálos demonstráció 5
Halál éjfélkor 38
Idegenek a házban 57
Kérdések és válaszok 99
Csevegések 161
Egy hosszú nap vége 215
Haláltánc 263
Egy darab üszkös föld 317
Nyári epilógus 361
Tartalom 369

imgbox.com/g/2ciYtOvS5K

minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat
személyes átadás Budapesten 18.ker. Pestimre (máshol nem)
tudjuk postázni is (érdeklődj a díjakról)

Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 13:51
Árverés vége: 2026. Febr. 01. 13:51
Termék megtekintve: 420

Blondie - The Hunter (kazetta) 1982 (jogtiszta) ; teszteletlen

Óraszíj Fém Rúgós retro (hiányos)

Én, Tina (Tina Turner-Kurt Loder) 1989 (8kép+tartalom )

Családom Történeteiből (Vekerdy Tamás) 1997 (5kép+tartalom )

Tiffany 86. Hitel: Alma (Jackie Merritt) v1 (romantikus 1;

Kisiskolások Olvasókönyve - Elbeszélések (1999) 6kép+tartalom

AudioTon Órás Rádió (kb. 1983) sérült, hiányos, teszteletlen

Tectron TEC-2300-1 Porzsák Nélküli Porszívó (hibás, hiányos)

Sövényvágó Elektromos (JATT-YT5335&# 41; hibás v2

Macska az Asztalon (Szabó Pál) 1980 (10kép+tartalo m)

Plüss (Ver. 17) Coca Cola Maci

The Blue Diamond (Sherlock Holmes) 2016 (8kép+tartalom )

FEN Volna Szovjet Gép (kb. 1980) működik, sérült, hiányos

Reader's Digest Válogatás 2000/11 November (6kép+tartalom )

A Sárga Cápa (Wolfgang Schreyer) 1971 (8kép+tartalom )

Transformers 3 Jöhet a Rock (2008) hiányos

Fejvadászok (Alan Winnington) 1967 (8kép+tartalom )

Retroautók 52. szám Syrena 105 (csak újság)

Fényes Ösvény, Szürke Farkasok, Fekete Szeptember (Benke József) 1989

Galaktika 1989/3 (102. szám) 6kép+tartalom