Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Mediterrán idill, görög tengerparti életkép. | Termékkód: 440702 |
Mediterrán életkép.
Nagy méretű, a XX. század elején készült olaj-vászon festmény. A festő neve Nagy Lajos. Szép, aranyozott, faragott szélű kerettel együtt adom. Rendkívül szép, élethű, egy igényes társalgó emteriőrjébe illő ábrázolás.
Méretei: 80X60cm keret nélkül. Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 2500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 17:57 Termék megtekintve: 1156 |