Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 8.

Metszőolló (Ver.1) sérült, hiányos Termékkód: 1062207596

Fixár: 300 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2026. Jan. 08. 03:52

  -xxxx- (188 ) starT.gif

Metszőolló (Ver.1) sérült, hiányos

hiányzik a rugó, a kinyílás elleni rögzítő, kés kikopott
ki kell élezni mert így csak vastagabb ágakat tud roppantani de vékonyat nem
alumínium az anyaga, erős retrós

mérete 21 x 5.5 x 2.5 cm és 210gramm

2db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/1JMud9x0Ey

minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2025. Dec. 09. 03:52
Árverés vége: 2026. Jan. 08. 03:52
Termék megtekintve: 702