Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv

Miért Szép?Verselemzés Termékkód: 1062082311

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 7 óra
2026. Jan. 30. 16:51
Eladó helye: Siófok
Szállítási díj: 540 Ft

700 Ft Villámár

  ANGYALI (1 )

Regisztráció dátuma: 2009.10.10.
  A felhasználó egyéb termékei (64)

Siófokon eladó Miért Szép?Századunk Magyar lírája verselemzésekben. 425 oldal.Vászon kötésben.Gondolat Kiadó. Ára:700.-Ft Tel:06-20-442-1118

Eladó helye: Magyarország Siófok (8600)
Szállítási díj: 540 Ft
Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 16:51
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 16:51
Termék megtekintve: 847

S retro Jeans fekete nadrág

38 fehér női blúz, rövid ujjú Ára:900

Új Nokia mobiltelefonhoz fülhallgató

Ibolya váza 15cm vastag üveg

Történelem tankönyv Ált. Isk. 5. oszt. 1964.

Retró üveg váza, 17cm magas, hibátlan

Méhes György:Kékruhások 1962.

Női nadrág 46 sötétkék krepp anyag

S női szoknya fekete zsorzsett, Olasz 800. -Ft

Gyöngysór fából 63 cm , kb40éves, barna, hibátlan

27 női farmernadrág Jeans sötétkék , 66cm csípőbőség 800. -Ft

Simone Harland:Hiperaktív vagy indigó c. könyv

Új női övek 85 és 90 cm hosszúak

Porcelán kacsapár Aquvincum jelzéssel

Új40 női alkalmi ruha fekete zsorzsett

Új női blúz 42 méret rózsaszín krepp

Református Népiskolai Bizonyítvány 1938/39 es tanév

Pálinka kínáló szett új Bulgár népművészeti

Móricz Zsigmond:Légy jó mindhalálig

Új női szoknya 40 méret fekete