Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Máj 6.

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék Termékkód: 1062129887

Fixár: 185 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 perc 20 másodperc
2021. Máj. 06. 13:01

185 Ft Villámár

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (435)

Mosódióval való mosáshoz vászontasak

Pamutvászonból készült, zsinóros megköt?vel.

Mérete: 7 x 9 cm

Magyar termék!
Méret: 7x9 cm
Új!

Árverés kezdete: 2021. Máj. 04. 12:15
Árverés vége: 2021. Máj. 06. 13:01
Termék megtekintve: 1443

Újszerű, eredeti Mango égszínkék szoknya Akció

Új, Triumph, csinos, fehér bikini, limitált széria EXTRA AKCIÓ!

Újszerű, egyedi, csinos, nőcis felső, M-es méret.

Eredeti Keyo fekete felső csillogú felirattal CSERE

Nagyon szép, királykék kövekkel kirakott öv

ÚJ, MANGO PINK EGYEDI KISTÁSKA 6. 995 FT

Új feketeürömfű tea

SANITAL L. GYÓGY / BIO PAPUCS, 36 AKCIÓ! OLASZ

Ezüst-színváltós ajándékdoboz AKCIÓ! Szépséges

Új, eredeti Sisley farmernadrág, 36-os Árzuhanás! Csere ?

Madaras madárkás felső narancs fehér ÖKO %%

Szep kenyelmes eredeti Criss Cross ezüstös fehér 40-es sportcipő AKCIÓ

Új Next alkalmi felső blúz 10 / 38 AKCIÓ

Újsz. Vivamax ózonos bőrtisztító Akció! 18. 990 Ft h.

Új, rózsafa füstölőtartó, SZUPER AKCIÓ ! !!

Csinos fekete cipő kiváló min. 7. 490 Ft h. AKCIÓ %%% 7;

BiOrganik BIO csicseriborsó liszt 250g

44-es méretű kockás mini szoknya, csini, %%% 7;

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!

Szuper torta fűrész Szuper kedvezménnyel! Új!