Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Muzsikusok, kocsmában játszó holland zenészcsapat portréja a XX.század | Termékkód: 1062138403 |
Zenész életkép a vendéglőd falára!
Telt színekkel, élethű, részletgazdag ábrázolással, karakteres alakokkal megfestett művészi alkotás. Jellegzetes flamand muzsikusokkal, tipikus hangszerekkel, és kocsmai bútorzattal
Sajnos nincsen Szignálva.
Olaj-Farostlemez festmény, masszív lakkozott mintás fakeretben.
A képeken látható patinás, azonnal használatba vehető, falra akasztható állapotban.
Méretével, és hangsúlyos színeivel megragadja minden látogató figyelmét, és emeli az enteriőr hangulatát.
Ajánlom vendéglőbe, kocsmába, boros pincébe, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként.
Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás
Jellemzők, méretek: 145x110cm. kerettel együtt mérve.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 30?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 19:40 Termék megtekintve: 601 |