Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

 Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Nokia

Nokia c5-00 telefon eladó , mind hibás! Termékkód: 1062326291

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 9 nap, 12 óra
2026. Jan. 22. 20:40
Darabszám:: 3
Eladó helye: Budapest

4.000 Ft Villámár

  Atze112 (1 )

Regisztráció dátuma: 2023.09.11.
  A felhasználó egyéb termékei (442)

Nokia c5-00 telefon eladó , mind hibás!

Posta , futár , foxpost-al küldés megoldható bárhova átvételkor fizetéssel is egyéb átvételi mód nincs!

Darabár.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1132)
 - Utánvét
Árverés kezdete: 2025. Dec. 23. 20:40
Árverés vége: 2026. Jan. 22. 20:40
Termék megtekintve: 201

Nokia 3600 telefon eladó, simet nem érez !

Star A5000 telefon eladó működőképes akkum nincs hozzá!

Nokia e51 telefon eladó telenor, hangerő fel le gomb hiányzik, ettől

Nokia lumia 720 mobil eladó. Nem reagál semmire sem! !!

Lg gt400 telefon eladó , lg logóig jut csak.

Nokia 6101 előlap eladó!

Nokia 6101 telefon eladó , szalagkábel hibás , háza sérült , de még bek

Lg gb102 eladó , jó és vodás!

Nokia 5310 telefon eladó, jó t-mobilos !

Nokia 5230 telefon eladó mind hibás!

Samsung e2600 telefon eladó nem kapcsol be

Samsung E1200 telefon eladó Simet nem olvas, angol menüs

Nokia 5230 telefon eladó, jó és t-mobilos !

Speedlink Ultor Illuminated Mechanical Gaming billentyűzet eladó

Nokia 230 RM-1172 telefon eladó Jó, független, zsebkopott, hátlapja ni

Sony ericsson t280 telefon eladó akku csatlakozó hiányos !

Nokia 6103 telefon eladó, csak a billenyűzet világit ,

Samsung e800 telefon eladó nem ad képet!

Samsung e310 telefon eladó , jó és vodás .

Nokia 6230 telefon eladó, jó és t-mobilos !