Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 28.

Nyugati Krónika (Arnold Zweig) 1961 (regény) 9kép+tartalom Termékkód: 1062315398

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 18 nap, 17 óra
2024. Máj. 17. 02:47

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10490)

Nyugati Krónika (Arnold Zweig) 1961

jó állapotban van
belül négy lap tetején és az előzéklapon láttam egy újjlenyomatfoltot
kívül a borító gerince és a lapélek foltosak, díszborító sérült és foltos

Kiadás Éve : 1961 , 8950 példány
Eredeti címe : Westlandsaga (1960)
Nyelve : Magyar , fordította: Vermes Magda , illusztrálta: Kondor Béla
Oldalak száma : 176 oldal a borítóval együtt
Mérete : 17 x 13 x 1 cm és 205gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (61.0726)
Eredeti ára : 14.- Ft

A Nyugati krónika forrongó, átakuló időknek állít emléket. Egy német munkáscsalád szerteágazó történetének lapjait pergeti le Zweig az olvasó előtt, s ugyanakkor párhuzamosan bemutatja a művészek, értelmiségiek, polgárok világát. Nagy vonalakban átfogja Németország sorsát a századfordulótól egészen a második világháború idejéig. Nagyszerűen megformált típusait, a tulajdon fékezhetetlen indulatainak áldozatául eső Will Demest, nemzeti gőggel teli apácahúgát, a művészetének és szerelmének élő Otto Ladertet és többi hősét feszültséggel teli világunkban következetesen kíséri a pusztulásig vagy a felemelkedésig, amely csak azoknak jut osztályrészül, akik az ellenállást választják.

imgbox.com/g/iGiPeprfkS

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 17. 02:47
Árverés vége: 2024. Máj. 17. 02:47
Termék megtekintve: 117

A Néma Revolverek Városa / Ezen Egy Éjszaka (Rejtő Jenő) 1990

Bianca 27. A Gyönyörök Kertje (Vella Munn) v1 (Romantikus 1;

Peti, Ida és Picuri (Képregény) ; 1987 (újszerű foltmentes) 7kép+tartalo

Júlia 2000/1 Különszám (2kép+tartalom )

A Nők Előbb Jöttek Le a Fáról? ! (1971) 8kép+tartalom

Tiffany 168. Programon Kívül (Jennifer Greene) v2 (2kép+tartalom )

Spacewalker MV43 Alaplap PGA478B PC133/DDR-1 kb. 1999 (teszteletlen& #41;

LEGO Katalógus 2018 Július-December Magyar (624. 1779-HU)

Western Digital 1. 2GB HDD 1997 (hibás)

A Félrevezetett Diana (April Kihlstrom) 1996 (7kép+tartalom )

Reader's Digest Válogatás 1999/11 November (6kép+tartalom )

Siemens C75 (2005) Kezelési Útmutató (Magyar)

Az Elhízás Eufénikai Megelőzése (1993)

Szépek Szépe - A Szovjetúnió Népeinek Meséi (1983) 8kép+tartalom

Öregszünk, de Győzzünk! (Alfons Deeken) 1973 (6kép+tartalom )

4c Say the Sound (Ladybird Key Worlds Reading Scheme)

Magnókazetta (Ver. 2) Switzerland (teszteletlen& #41;

Virágveszedelem (Tamási Áron) 1940 (9kép+tartalom )

Centi Barátai (Tarbay Ede-Marék Veronika-Urbán Gyula) 1980 (8kép+tarta

Alcatel OT Club BE1 (Ver. 2) 2000 (30-as) sérült