Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Tisztálkodó és tisztítószerek

Oral-B Pro Cross Action fogkefe fej 3 db Akció %% Termékkód: 1062359883

Jelenlegi ár: 2.980 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 19 perc
2026. Jan. 10. 08:25

Minimális ajánlat: 2.980 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1802)

1 db hiányzik belőle, 3 db van benne! Az Oral-B manuális fogkefékhez képest akár 100%-kal több bakteriális lepedék eltávolítására képes a tisztább fogak és az egészségesebb fogíny érdekében Csak az eredeti Oral-B fogkefefejek rendelkeznek olyan X alakú sörteszálakkal, amelyek az optimális tisztítási hatékonyság érdekében olyan helyekre is elérnek, ahova az általános fogkefék nem Az Oral-B Cross Action különleges, 16 fokos szögben döntött sörtéi tökéletesen igazodnak minden egyes foghoz a mélyre hatoló tisztítás érdekében Garantáltan minden Oral-B tölthető elektromos fogkefével használható, a Pulsonic és iO fogkefék kivételével Fogkefefej-használtság jelző: a 100%-os tisztítási hatékonyság fenntartása érdekében a sörték zöldről sárgára váltanak, jelezve, hogy elérkezett a csere ideje Az Oral-B a Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával rendelkezik Termék információk Az Oral-B Pro Cross Action fogkefe fejének több mint 2200, tökéletes dőlésszögben kialakított sörtéje akár 100%-kal több bakteriális lepedéket távolít el - a tisztább fogak és az egészségesebb fogíny érdekében -, mint az Oral-B manuális fogkefék. Az eredeti Oral-B fogkefefejek az új, X alakú sörteszálakkal olyan helyeket is sikeresen megtisztítanak, amelyeket a kerek sörték nem érnek el. A fogkefefej használtság jelzője a 100%-os tisztítási hatékonyság érdekében a sörték színét zöldről sárgára változtatja, ezzel jelezve, hogy elérkezett a csere ideje. Garantáltan minden Oral-B tölthető elektromos fogkefével használható, a Pulsonic és iO fogkefék kivételével.

Kikiáltási ár: 2.980 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 08:25
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 08:25
Termék megtekintve: 153

Új, eredeti Rainbow, különleges szentjánosbogár zöld metál kabát

Eredeti John Baner GOTS biopamut kényelmes farmer ruha

Változz meg 21 nap alatt szuper könyv szép állapotban! Akció!

Újsz. gyönyörű málna piros ezüst csillogású pulcsóver

Új leopárd mintás szuper szemüveg, -3

Gyönyörű, különleges kapucnis smaragd zöld egyedi kabát

Új nyuszis % húsvéti teamécses tartó ajándék tasakban

Hárem fazonú különleges és csinos farmer halász nadrág

Új, Dr. Punto Rosso hótaposó csizma Siesta min. Óriási AkciÓ

Csinos ciklámen rózsás felső

Eredeti Dockers by Gerli kényelmes bakancs

Bézs elegáns téli kalap

Újsz. S-es fekete strasszos farmer Blind Date %%

Új, Triumph, csinos, fehér bikini, limitált széria EXTRA AKCIÓ!

Új 3 féle nagyon édes malacka hegyező 1 db Akció

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as. EXTRA AKCIÓ!

Új fekete nyomott mintás harisnya

7. 500 Ft h. AKCIÓ %% Új gyönyörű halvány lila orgona sz. body szuper c

Új beige bézs színű 40-es csinos kényelmes balerina cipő

S. Oliver különleges bokacsizma 21. 990 Ft h.