Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 6.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Tisztálkodó és tisztítószerek

Oral-B Pro Cross Action fogkefe fej 3 db Akció %% Termékkód: 1062359883

Jelenlegi ár: 2.980 Ft
Árverés vége: +5 perc 9 óra 31 perc
2026. Jan. 07. 08:25

Minimális ajánlat: 2.980 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1749)

1 db hiányzik belőle, 3 db van benne! Az Oral-B manuális fogkefékhez képest akár 100%-kal több bakteriális lepedék eltávolítására képes a tisztább fogak és az egészségesebb fogíny érdekében Csak az eredeti Oral-B fogkefefejek rendelkeznek olyan X alakú sörteszálakkal, amelyek az optimális tisztítási hatékonyság érdekében olyan helyekre is elérnek, ahova az általános fogkefék nem Az Oral-B Cross Action különleges, 16 fokos szögben döntött sörtéi tökéletesen igazodnak minden egyes foghoz a mélyre hatoló tisztítás érdekében Garantáltan minden Oral-B tölthető elektromos fogkefével használható, a Pulsonic és iO fogkefék kivételével Fogkefefej-használtság jelző: a 100%-os tisztítási hatékonyság fenntartása érdekében a sörték zöldről sárgára váltanak, jelezve, hogy elérkezett a csere ideje Az Oral-B a Magyar Fogorvosok Egyesületének ajánlásával rendelkezik Termék információk Az Oral-B Pro Cross Action fogkefe fejének több mint 2200, tökéletes dőlésszögben kialakított sörtéje akár 100%-kal több bakteriális lepedéket távolít el - a tisztább fogak és az egészségesebb fogíny érdekében -, mint az Oral-B manuális fogkefék. Az eredeti Oral-B fogkefefejek az új, X alakú sörteszálakkal olyan helyeket is sikeresen megtisztítanak, amelyeket a kerek sörték nem érnek el. A fogkefefej használtság jelzője a 100%-os tisztítási hatékonyság érdekében a sörték színét zöldről sárgára változtatja, ezzel jelezve, hogy elérkezett a csere ideje. Garantáltan minden Oral-B tölthető elektromos fogkefével használható, a Pulsonic és iO fogkefék kivételével.

Kikiáltási ár: 2.980 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 06. 08:25
Árverés vége: 2026. Jan. 07. 08:25
Termék megtekintve: 148

Különleges, láncos lila tunika ruha

Tádé Testgyertya, Levendula, 2 db. AKCIÓ NÉZD! %%

Újsz. csinos zebra nadrág legging

Új, Dr. Punto Rosso lila csillogó kis bakancs

Új Yessica királykék fodros csinos szoknya Akció %% kék

Stradivarius csinos, különlegs fazonú short rövid nadrág S-es

Csinos asszimetrikus különleges sárga mintás szoknya

Barna csíkos, eredeti S. Oliver nadrág, 38-as

Új Bach elsősegély csepp 30 ml

Powerbank napelemes töltő funkcióval, Új! Öko, környezetbarát termék!

Nagyon szép, Amisu kabát , Extra AKCIÓ

Újsz. zöld reszelő, gyalu több funkciós

Új Mil-Tec iránytű óra

Újszerű édes süni vagy kutya plüss

Lakat, katica mintás, 6 cm, piros-zöld, Akció!

Kérdések és válaszok a Krisna tudatról c. könyv

Új lávakő bazalt masszázs készlet 8 db + Ajándék16. 990 Ft h AKCIÓ .

Újszerű farmer kabát / dzseki szinte Ingyen ! !! %%%

Narancssárga édes víziló plüss kabala

Több féle édes maci mackó plüss kabala egyben Akció %%%