Az ingyenes aukciós piactér | 2022. Okt 7.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód

Osho: Szexügyek Termékkód: 1062301602

Fixár: 5.000 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2022. Szept. 02. 19:14
Eladó helye: Dunakeszi

  -xxxx- (5 )
  Minősítések száma: 5
Pozitív minősítés: 5 (100%)

Regisztráció dátuma: 2020.10.20.

Használt könyv

Ez ​a mű a szex egészséges, természetes, ártatlan és minden bűntudattól, illetve elfojtástól mentes lehetőségével kecsegteti az olvasót. Míg az egyéb munkák általában különféle technikákat és szexuális játékokat kínálnak számunkra, Osho a szex mélyebb, lélektani és spirituális dimenzióiba enged bepillantást. A szexet az ember egyetlen energiájaként, életenergiaként értelmezi, és úgy véli, csak rajtunk áll, mihez kezdünk ezzel az energiával, és hogyan használjuk. Az emberek évszázadok óta csupán egyfajta elfojtott szexuális életet élnek. Osho látásmódja most lehetőséget ad arra, hogy a szex által újrateremtsd, megújítsd önmagad, felismerd a tudatosság magasabb szintjeit. Ha elkezded életre hívni ezeket a magasabb szinteket, lassacskán megszűnik a szex megszokott módja iránt tanúsított érdeklődésed, mivel az életnél sokkal hatalmasabb dolgot hozol létre: tudatosságot teremtesz. Tudod-e, miért vágysz a szexre? Mert orgazmus közben megszűnik az ego és az idő, időtlen pillanatot élsz át, amely ablakot nyit a megvilágosodásra. Osho célja nem az, hogy megtagadd a szexet, hanem hogy meghaladd azt, vagyis nemi aktus nélkül is eljuss az egótlanság, a megvilágosodás állapotába.

Dunakeszin, a Nyugatinál és a Szabadság téren személyesen átvehető egyeztetés után!
Posta, foxpost, packeta csomagküldés megoldható.
Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Ezek tudatában vásárolj, köszönöm!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, játékok, könyvek, plüssállatok!
Mindenféle kincs, amire nekünk már nincs szükségünk és új gazdát keresünk számukra :)

Eladó helye: Magyarország Dunakeszi (2120)
Árverés kezdete: 2022. Aug. 26. 19:14
Árverés vége: 2022. Szept. 02. 19:14
Termék megtekintve: 64