Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Persona, M-es hosszabb, nyitott ujjú felső Termékkód: 1062359329

Jelenlegi ár: 1.188 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 20 óra
2026. Jan. 08. 23:31

Minimális ajánlat: 1.188 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1804)

 Persona, M-es, hosszabb fazonú, csinos, nyitott ujjú felső. M-es méretű, fekete színű. Használt, de nagyon jó állapotú! Szuper olcsón adom.

Kikiáltási ár: 1.188 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 06. 23:31
Árverés vége: 2026. Jan. 08. 23:31
Termék megtekintve: 96

Újsz. , olasz luxus min. pezsgő kombiné AKCIÓ

Kényelmes meleg barna csizma

Új szív alakú fém doboz, 25 ml

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ

Új vegán, Rimmel lazac pink körömlakk 1. 699 Ft h.

Vanília sárga eredeti Soul nadrág 40-es + ajádnék fehér Soul csini nad

Új csíkos napszemüveg v. szemüveg tok táska - tartó

Újsz. szuper Samsung Galaxy telefon + ajándék töltő ! !

Új világos zöld GOTS biopamut rövid nadrág M/L Akció

Strasszos napszemüveg akciós áron vihető!

Új, szürke, pamut, húzott, divatos és szexi térdfix 1. 190. - h.

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Új telefon tartó táska övtáska - futáshoz is Szuper!

Újsz. padlizsán lila szuper csinos halász nadrág Akció

Új Gots biopamut bandeau melltartó sárga színben ! Akció

Lengyel Györgyi Kalocsai virágok szuper könyv

Szendei Ádám Gyógyszer a családban c. könyv szinte ingyen ! !

Powerbank napelemes töltő funkcióval, Új! Öko, környezetbarát termék!

Újsz. Atmosphere csinos pink csipkés ruha AKCIÓ

Biio kurkuma+fekete bors kapszula 60 db