Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Kiegészítők

Pink & fekete női hosszú ernyő, jó erős Termékkód: 1062359869

Jelenlegi ár: 2.598 Ft
Árverés vége: +5 perc 17 óra 31 perc
2026. Jan. 16. 14:04

Minimális ajánlat: 2.598 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1776)

Az exemtől kaptam, Németből hozta még, kb. 1 alkalommal használtam, mert én az összecsukhatót szeretem, bár tény, hogy ez jóval erősebb és nagyobb:)

Kikiáltási ár: 2.598 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 14:04
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 14:04
Termék megtekintve: 156

Különleges piros TU francia kabát gyapjú tart. EXTRA AKCIÓ %%% 7;

Eredeti Next, újszerű bordó rövid ujjú kardigán EGYEDi

Új füldugó

50 ml-s minőségi üveg tégely fehér kupakkal.

AKCIÓ %% Új Panarom bio Hold olaj Gátmasszázs olaj, 50 ml Gát olaj

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as. EXTRA AKCIÓ!

Új, édes bélyegző kreatív célokra - bagoly

Újsz. különleges mérleg nyaklánc

Új szuper alakformáló leggings 80 DEN %% CSERE[36]

Új, gyönyörű cirkónia drágaköves kereszt medál

Fekete horgolt, hosszú, különleges sál

Ejtett nyakú egyedi zöld Mango felső

Újsz. Envy különleges csinos ruha S

Alig használt puha meleg csíkos pulóver

Újsz. szürkésbarna kötött hosszú garbó pulóver Csere is!

Édes kis plüss maci, hajlítható kezek-lábak

Új kirakó / puzzle játék Akció

Fekete pamut flitteres ruha boleróval S

Kreatív konyha Mediterrán ételek

Újsz. Juhász Lajos : Köztünk élő madarak csodás könyv %%