| Polski Fiat 125p Hűtőrács Sárgaréz (1974) 1.3 kilós | Termékkód: 1062207698 |
Polski Fiat 125p Hűtőrács Sárgaréz (1974) 1.3 kilós
egy 1974-es nagypolszkiból lett bontva
anyagát sárgaréznek látom, mágnes nem fogja
nem láttam komoly sérülést, krómozás kopott, embléma csavar berozsdált
be lett festve feketére
mérete 56 x 21 cm és 1380gramm
2db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/4EpfShE1p9
minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
Árverés vége: 2026. Febr. 24. 21:05 Termék megtekintve: 782 |

Képgaléria
)