Termék kategóriája: Könyv, Újság»Hobbi, szabadidő
| Rejtvényfejtő Mini Szó-tár 6. (1986) 8kép+tartalom | Termékkód: 1062312080 |
Rejtvényfejtő Mini Szó-tár 6. (1986)
sorozatszerkesztő: Pásztor Pál
foltokat nem láttam, két lapon láttam tollas aláhúzást
Kiadó : Gondolat Könyvkiadó / RÉBUSZ kiadványokat szerkesztő GM
Kiadás Éve : 1986
Típus : hobbi, szabadidő
Oldalak száma : 68 oldal a borítóval együtt
Mérete : 13 x 9 x 0.5 cm és 30gramm
Készítette : Révai Nyomda , Eger (1123)
Eredeti ára : 13.50.- Ft
Tartalom 3
XX. sz. előtti festők 5
XX. sz-i festők 15
Az ENSZ szervei 23
Az ENSZ főtitkárai 24
Fontosabb európai hajótípusok, vitorlások és evezősök 25
Fegyvertípusok 26
Fontosabb építészeti szakkifejezések 27
Téli olimpiák egyéni bajnokai 48
Nagy-Britannia miniszterelnökei a XX. században 59
A Francia Köztársaság elnökei 60
A Francia Forradalmi naptár hónapjai 61
SZÓ-JÁTÉK 62
imgbox.com/g/hbf486F4mj
Árverés vége: 2026. Febr. 03. 10:13 Termék megtekintve: 282 |

Képgaléria
)