Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb

Réz-üveg dísztálca Termékkód: 1062213204

Fixár: 25.500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 11 óra
2026. Febr. 17. 15:01

25.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (873)

Eladó a képen látható

kínáló dísztálca

méret: 45 x 30 cm

anyag: réz-üveg

kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 15:01
Árverés vége: 2026. Febr. 17. 15:01
Termék megtekintve: 684

@ F&F Kék bőrhatású farmer hosszú nadrág 46-os

KUBICEK jelzett kerámia váza

*SYSTEM 4000 Hordozható vetítővászon 110x115 cm

Massimo Dutti Barna bőr férfikabát L-es

# Feierli Pánt nélküli kendő ruha kb. 38/40-es

NATURE Oliva színű téli férfikabát/dzseki XL-es

*Fekete buklé női sapka

"ITALIA" szabadidő Szurkoló felső XL-es

# Sylvia Belmonte Banánzöld kézi táska

MASITA kék kapucnis átmeneti férfidzseki M-es

Seltmann kerámia mokkás kávéskészlet 12 db-os

GILDE HANDWERK Függő mécsestartó

MONTANA márkájú üveg gyertyatartó

* Retro Narancssárga fonott váll táska

Kerámia kismadár

VINTAGE Szürke bélelt férfi síoverall 52-es

@ ZARA Tenger kék pántos fodros maxi nyári ruha kb. X/XL-es

ELNETT Függőleges villany bojler 120 literes

*DORINA formázott kosaras fekete melltartó 80B

@ 2W Paris Kétrészes ruhás együttes XL-es