Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Máj 10.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Romantikus alkonyitáj Termékkód: 1062266035

Jelenlegi ár: 32.000 Ft
Villámár: 35.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 15 nap, 15 óra
2021. Máj. 25. 23:47
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 2.000 Ft

Minimális ajánlat: 32.000 Ft

  orion54kalman (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.
  A felhasználó egyéb termékei (9)

 R omantikus alkonyitáj, olaj-vászon, 31 x 40 cm,jelezve jobbra lent, W. Brűszma kb.  1880-1900 körűl, szép hibátlan állapotban.

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 2.000 Ft
Kikiáltási ár: 32.000 Ft
Árverés kezdete: 2021. Máj. 04. 23:47
Árverés vége: 2021. Máj. 25. 23:47
Termék megtekintve: 31