Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

Sakálok (Boros Lajos) 1983 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062240517

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 11 nap, 17 óra
2026. Jan. 26. 10:19

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13617)

Sakálok (Boros Lajos) 1983
IM-Exkluzív sorozat 4.kötet

jó állapotban van
lapélek és néhány lap enyhén foltos

Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat
Kiadás Éve : 1983
Azonosító : ISBN 963 422 565 9 , ISSN 0231-1194
Típus : ifjúsági regény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13 x 1 cm és 140gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (83-0871)
Eredeti ára : 29.- Ft

Részlet a könyvből:
Koncert
Ez a francos műbőr! Tapad mindenütt. Ha aláveszek valamit, az rossz. Ha nem, rám kenődik. Megrohadok benne. A csizma dettó. Csöpi már megint ugat. Hogy ő húzta ki a szarból a bandát. Övé a szerkó. Ő fizette a protokollt, persze, attól jött mindenki. A nagy harcsák. Zabálni a potyát. Aztán felsírni a bandát egy vicclap hátsó felére. Nyaljátok ki! Ez a rohadt cipzár bekapta a szőrt a lábamon. Ha visszahúzom, akkor is tépi, ha felhúzom akkor is. Hát akkor szakadjon! Már megint a Csöpi, azzal a cingár lábaival, itt mászkál az orrom előtt. Persze, majd nyugaton! A bőrünk alatt is bőr lesz. Milyen cuccokat hozunk majd! Az! Mint a Hófehérke, amikor egyedül megy az erdőben! Majd a vámosok lekapják a sityakot: "erre tessék, zenész elvtársurak, részünkről a megtiszteltetés!" Hogy ő már elintézett különb dolgokat is. A nagykutyáknál. Biztos csóválta a farkukat. Azt szeretik a nagykutyák. Meg a nagymacskát. Azok dorombolnak. Hogy tudnak a nagymacskák dorombolni! Ezt már nem tudja a Csöpi. Honnan is tudná? Mi persze tartjuk a pofánkat. Nyeljük a nyálat. Bár köpni se volna sikktelen, de mi nyeljük. Kinn már tombolnak a tinik. A Nágel, az hecceli őket. Versikéket tanít nekik. Hol a napszemüvegem? Kell nekem, hogy lássák a pofámat? Hol a napszemüvegem? A Nágel most vezényel a szék karfájával. Ezt mindig megeszik. Na, itt a diri a házból. Hogy aztán semmi cirkusz. Még hogy aztán semmi cirkusz! A bevétel az oké, a tini pénze kell? A jókedve nem? Debizonyishogy cirkusz. A javából. Nem is tudom, ki a bohóc. Az egyik biztos én vagyok.

Tartalomjegyzék (SK) :
Koncert 5
Egy nagy pofon 10
Egy vidéki buli 16
Kórház 27
Kezdek sztár lenni 31
Menekülés 43
Finesszel az éjszakában 47
A sztár együttes 53
Egy sztár lakásán 55
Séta haza 63
Reggel egy zsúfolt lakásban 69
Nyári koncert 73
A túlkapás következményei 87
Egy rövid éjszaka 88
A televízióban 91
Az utcán 100
Először a rádióban 103
Másodszor a rádióban 107
Betöröm Csöpi pofáját 109
Másodszor a tévében 111
A nagy megbeszélés 115
Az "E"-ben 123
Szilva lakásán 127
Megint az "E"-ben 128
Egy ajánlat a Sztár-tól 130
A helyes mefejtés 132
Epilógus 145
Levelező társakak keresünk 149

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/aVk9qm9iyY

Árverés kezdete: 2025. Dec. 27. 10:19
Árverés vége: 2026. Jan. 26. 10:19
Termék megtekintve: 597

Samsung SGH-E250 (2006) Üres Doboz v1

David Copperfield I. (Charles Dickens) 1981 (8kép+tartalom )

Politikai Rendszer és Demokrácia (Bihari Mihály) 1989 (5kép+tartalom )

Irodalom 8. Tankönyv (Dobcsányi Ferenc) 1984 (6kép+tartalom )

Polski Fiat 125p Hűtőrács Sárgaréz (1974) 1. 3 kilós

Dallamok Szárnyán 1. (kazetta) 1997 (jogtiszta) ; teszteletlen

Hammer World 2013/7-8. szám Július/Augusztus (No. 256) poszterrel

Az Angyal - A Hamis Pénzes Grófnő (1966) VCD (feliratos) ;

Ezüst Félhold Blues (Gáspár András) 1990 (5kép+tartalom )

Lexikon a Szerelemről (1987) 9kép+tartalom

Autó-Motor 2001/19 (poszter: Seat Tango) Mercedec W123 (10kép+tartalo m

Auto Atlas CSSR (Cseh) 1964

Kerámia Dísz Kancsó Boros (talán Gránit gyári) sérült

Férfi Karóra (Ver. 10) Ruhla (hibásan működik)

Jenny - A Nőfaló (Andrew Mason) 1992 (viseltes) 4kép+tartalom

Retro PC Port (Ver. 18) teszteletlen

A Mandarinkalap (Molnár Kata) 1959 (5kép+tartalom )

Nokia 2730 Classic Felhasználói Kézikönyv (2010) Magyar

Samsung SGH-X660 (2005) Üres Doboz

Ben Hur Teljes Képregény (1982)