Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

Sakálok (Boros Lajos) 1983 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062240517

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 9 óra
2026. Jan. 26. 10:19

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13617)

Sakálok (Boros Lajos) 1983
IM-Exkluzív sorozat 4.kötet

jó állapotban van
lapélek és néhány lap enyhén foltos

Kiadó : Ifjúsági Lapkiadó Vállalat
Kiadás Éve : 1983
Azonosító : ISBN 963 422 565 9 , ISSN 0231-1194
Típus : ifjúsági regény
Oldalak száma : 164 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 13 x 1 cm és 140gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (83-0871)
Eredeti ára : 29.- Ft

Részlet a könyvből:
Koncert
Ez a francos műbőr! Tapad mindenütt. Ha aláveszek valamit, az rossz. Ha nem, rám kenődik. Megrohadok benne. A csizma dettó. Csöpi már megint ugat. Hogy ő húzta ki a szarból a bandát. Övé a szerkó. Ő fizette a protokollt, persze, attól jött mindenki. A nagy harcsák. Zabálni a potyát. Aztán felsírni a bandát egy vicclap hátsó felére. Nyaljátok ki! Ez a rohadt cipzár bekapta a szőrt a lábamon. Ha visszahúzom, akkor is tépi, ha felhúzom akkor is. Hát akkor szakadjon! Már megint a Csöpi, azzal a cingár lábaival, itt mászkál az orrom előtt. Persze, majd nyugaton! A bőrünk alatt is bőr lesz. Milyen cuccokat hozunk majd! Az! Mint a Hófehérke, amikor egyedül megy az erdőben! Majd a vámosok lekapják a sityakot: "erre tessék, zenész elvtársurak, részünkről a megtiszteltetés!" Hogy ő már elintézett különb dolgokat is. A nagykutyáknál. Biztos csóválta a farkukat. Azt szeretik a nagykutyák. Meg a nagymacskát. Azok dorombolnak. Hogy tudnak a nagymacskák dorombolni! Ezt már nem tudja a Csöpi. Honnan is tudná? Mi persze tartjuk a pofánkat. Nyeljük a nyálat. Bár köpni se volna sikktelen, de mi nyeljük. Kinn már tombolnak a tinik. A Nágel, az hecceli őket. Versikéket tanít nekik. Hol a napszemüvegem? Kell nekem, hogy lássák a pofámat? Hol a napszemüvegem? A Nágel most vezényel a szék karfájával. Ezt mindig megeszik. Na, itt a diri a házból. Hogy aztán semmi cirkusz. Még hogy aztán semmi cirkusz! A bevétel az oké, a tini pénze kell? A jókedve nem? Debizonyishogy cirkusz. A javából. Nem is tudom, ki a bohóc. Az egyik biztos én vagyok.

Tartalomjegyzék (SK) :
Koncert 5
Egy nagy pofon 10
Egy vidéki buli 16
Kórház 27
Kezdek sztár lenni 31
Menekülés 43
Finesszel az éjszakában 47
A sztár együttes 53
Egy sztár lakásán 55
Séta haza 63
Reggel egy zsúfolt lakásban 69
Nyári koncert 73
A túlkapás következményei 87
Egy rövid éjszaka 88
A televízióban 91
Az utcán 100
Először a rádióban 103
Másodszor a rádióban 107
Betöröm Csöpi pofáját 109
Másodszor a tévében 111
A nagy megbeszélés 115
Az "E"-ben 123
Szilva lakásán 127
Megint az "E"-ben 128
Egy ajánlat a Sztár-tól 130
A helyes mefejtés 132
Epilógus 145
Levelező társakak keresünk 149

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/aVk9qm9iyY

Árverés kezdete: 2025. Dec. 27. 10:19
Árverés vége: 2026. Jan. 26. 10:19
Termék megtekintve: 596

Szovjet Szuvenir Emlék Retro (Ermitázs)

Elektronikai Kábel (Ver. 1) bontott 40cm (teszteletlen& #41;

Júlia 1999/6 Különszám (v1) 2kép+tartalom

Barcelona '92 (1992) A XXV. Nyári Olimpiai Játékok (7kép+tartalom )

Cindy és Dicső (Joanna Campbell) 2011 (foltmentes 1; 4kép+tartalom

RacerX RC Táv 27MHz (sérült) működik (teszteletlen& #41;

RCA Kábel (Ver. 30) 150cm (teszteletlen& #41;

Ha az Isten Nyulat Adott. .. (Végh Antal) 1983 (5kép+tartalom )

A Rém (Evelyn Marsh) 1988 (3kép+tartalom )

Szép Lak 2001/5. szám Május (6kép+tartalom )

Autó Motor 1994/2 (10kép+tartalo m)

Hynix DDR1 333MHz 256MB RAM (teszteletlen& #41;

A Legnagyobb Tét (Nemere István) 1990 (5kép+tartalom )

Hangulatos Filmzenék 4. (kazetta) 1997 (teszteletlen& #41;

Romana 53. Veszélyes Kiküldetés (Natalie Fox) 1993 (romantikus 1;

Gázgyújtó Piezós Gázos (sérült, hiányos, teszteletlen)

A Magyar Sport Aranykönyve (Havas László) 1978 (megkímélt) ; 8kép+tartal

Autó Motor 1994/19 (10kép+tartalo m)

Romana 10. A Korallzátony Titka (Madeleine Ker) Ver. 2 (6kép+tartalom )

Sony Xperia L (2012) Üres Doboz (Ver. 1) Diamond White