Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobil tartozék, kiegészítő
Samsonite Mobil Tartó (erős túra kivitel) | Termékkód: 1062175628 |
Samsonite Mobil Tartó (erős túra kivitel)
erős műanyag vászonból van és jól párnázott belül
van elöl egy cipzáras headset tartója
komoly sérülést nem láttam
mosógépben is mosható
kb.11x4x2cm-es mobilokhoz
külső mérete 13 x 6 x 4 cm és 50gramm
3db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/xU2auMlpwZ
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Ápr. 04. 21:54 Termék megtekintve: 673 |