Sandra Brown: Mondd, ki vagy, szerelmem | Termékkód: 279723 |
Használt könyv! Miután Kendall kiszabadítja magát, gyerekét és a sofőrt egy összetört autóból, a rémület és a bátorság olyan erőt kölcsönöz neki, hogy segítséget tud hívni. De a kórházban nem meri felfedni valódi nevét és a kocsi sérült vezetőjének igazi személyazonosságát sem. Csak annyit mond, hogy a férfi a férje. És amilyen gyorsan csak lehet, elkezdi megtervezni a szökésüket. Kendall rémálmai akkor kezdődnek, amikor a dél-carolinai Prosperbe érkezett, hogy ott minden idők legjobb kirendelt védőügyvédje legyen. Soha nem gyanította volna, hogy Prosperbe költözve összeesküvés középpontjába kerül, amit egy ördögien gonosz ember gyűlölete és bigottsága vezérel, vagy hogy egy csalás szereplője lesz.
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 23:25 Termék megtekintve: 1144 |