Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 20.

Sandra Brown: Mondd, ki vagy, szerelmem Termékkód: 279723

Fixár: 3.200 Ft Villámár
Árverés vége: 10 óra 14 perc
2024. Ápr. 20. 23:25

3.200 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3365)

Használt könyv!

Miután Kendall kiszabadítja magát, gyerekét és a sofőrt egy összetört autóból, a rémület és a bátorság olyan erőt kölcsönöz neki, hogy segítséget tud hívni. De a kórházban nem meri felfedni valódi nevét és a kocsi sérült vezetőjének igazi személyazonosságát sem. Csak annyit mond, hogy a férfi a férje. És amilyen gyorsan csak lehet, elkezdi megtervezni a szökésüket. Kendall rémálmai akkor kezdődnek, amikor a dél-carolinai Prosperbe érkezett, hogy ott minden idők legjobb kirendelt védőügyvédje legyen. Soha nem gyanította volna, hogy Prosperbe költözve összeesküvés középpontjába kerül, amit egy ördögien gonosz ember gyűlölete és bigottsága vezérel, vagy hogy egy csalás szereplője lesz.

Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 17. 23:25
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 23:25
Termék megtekintve: 1144

Lawrence Sanders: McNally dilemmája

Frank Delaney: Az ametisztszobrok

Carly Phillips: Forró szívek

Különleges egyedi fekete jáde szerencse malac amulett medál - Vadiúj!

A vágy 12 árnyalata - Csóktolvaj - Belső munkatárs - Tartós hullám

Ann Charlton: Állj meg egy csókra! - Bianca 21.

Alison Roberts: Vér nem válik vízzé - Szívhang 237.

Sally Wentworth: Egyezzünk meg! - Bianca 38.

Leonard Goldberg: Végzetes DNS

Martina Cole: Alvilág

Mary Higgins Clark: Tégy úgy mintha nem látnád

Álomszép egyedi Muránói üveg virágos medál nyaklánccal Vadonatúj!

Darin Bradley: Zaj

Betty Neels: Mit parancsol, uram? - Júlia 140.

Raye Morgan: Három gyerek kicsit sok - Bianca 1.

Különleges egyedi fekete jáde zodiákus kakas amulett medál Vadiúj!

Susanne McCarthy: Könnyek a Királyok völgyében - Romana 136.

Maggie Kingsley: A bűbájos boszorkány - Szívhang 223.

Arthur Herzog: Étvágy

Tom Clancy: Férfias játékok