Termék kategóriája: Műszaki cikk»Egyéb műszaki cikk
Sharp TV Táv Hibás Retro kb.1984 | Termékkód: 1062159994 |
Sharp TV Táv Hibás Retro kb.1984
nem ad ki jelet
2db normál méretű ceruza elemmel üzemel (LR6 , AA)
elemtartó fedele hiányzik és a gombok mellett kopottas
3-sarka is sérült a tetejének
imgbox.com/g/vLwO2FJUDI
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Ápr. 20. 14:13 Termék megtekintve: 721 |