Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 21.

 Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Sony-Ericsson

Sony ericsson f500 telefon eladó törött kijelzős ! Termékkód: 1062327238

Fixár: 3.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 1 óra
2026. Jan. 22. 15:35
Eladó helye: Budapest

3.000 Ft Villámár

  Atze112 (1 )

Regisztráció dátuma: 2023.09.11.
  A felhasználó egyéb termékei (442)

Sony ericsson f500 telefon eladó  törött kijelzős  !

Posta , futár , foxpost-al küldés megoldható bárhova átvételkor fizetéssel is egyéb átvételi mód nincs!

Tartozékok nélkül , csak a telefon!

Darabár

Eladó helye: Magyarország Budapest (1132)
 - Utánvét
Árverés kezdete: 2025. Dec. 23. 15:35
Árverés vége: 2026. Jan. 22. 15:35
Termék megtekintve: 183

Sagem my 411 eladó vodás , kamerán lefagy , kijelző plexi törött!

Nokia c5-03 telefon elade

Sony Ericsson V640 telefon eladó Csak rezzen, képet nem ad

Motorola L6 telefon eladó Sim olvasója sérült, de ennek ellenére még l

Nokia 5800 telefon eladó, jó t-mobilos !

Motorola u6 telefon eladó. csak a bill világit

Nokia 3510 telefon eladó, mindegyik hibás !

Nokia e51 jó Telekomos

Nokia e51, yetteles, bekapcsolo

Nokia e51 telefon eladó bekapcsol , de csak világít!

Samsung e800 telefon eladó nem ad képet!

Vodafone 345 telefon eladó , törött kijelzős.

Nokia 1680 telefon eladó, jó és telenoros !

Nokia 7100S telefon eladó működőképes kopott állapotú!

Ericsson r320 telefon , nem olvas simet.

Sony ericsson t100 telefon eladó teszteletlenek !

Nokia 7370 telefon eladó, nem kapcsol be !

Samsung b3310 telefon eladó törött kijelzős!

Samsung j700 telefon eladó , rossz a gombsor.

Nokia e65 telefon eladó, bal felső menü gomb nem működik, nem kapcsol