Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 25.

Stephanie Laurens: Jack kapitány szeretője Termékkód: 468871

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 2 óra
2024. Ápr. 26. 22:15

2.000 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3091)

Használt könyv!
Kathryn "Kit" Cranmer néhány Londonban töltött év után visszatér nagyapja vidéki birtokára. Gyerekkori barátnője már boldog menyasszony. Kit viszont nevetségesnek tartja a "nagy lángolást", és eltökélt szándéka, hogy soha nem hódol be egyetlen férfinak sem. Kit csupán a kaland kedvéért, s persze fiúnak öltözve egy csempészbanda vezetője lesz. A rivális banda hírhedt vezére, az ördögien jóképű Jack kapitány, a vakmerő és titokzatos férfi különös bosszút áll: szédítően magas csúcsokra röpíti a lányt az érzékek birodalmában. Ám Jack kapitányról csupán néhányan tudják, hogy valójában ő sem az, akinek mutatja magát. Az izgalmas kalandok során tehát megtörténik a csoda: Kit megtapasztalja a minden mást elsöprő szenvedélyt. Minél többet szeretne átélni abból a gyönyörből, amely a 19. század Angliájában kizárólag a férjes asszonyok számára megengedett. Jack kapitány észrevétlenül egyre szorosabb hálót fon köré, s megpróbálja megzabolázni, hogy a rajongás és a vágy kötelékével végleg magához láncolhassa.

Utánvétel nincs!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 23. 22:15
Árverés vége: 2024. Ápr. 26. 22:15
Termék megtekintve: 807

Frederick Forsyth: A negyedik jegyzőkönyv

Különleges egyedi fekete jáde szerencse malac amulett medál - Vadiúj!

Caris Roane: A másik Föld

Sandra Brown: A szerelem rabláncán

Amanda Browning: Másképp is lehet - Júlia 202.

Daniel Keys Moran: A Gyűrű

Nora Roberts: Veszélyes kanyar

Sandra Brown: A legelső férfi

Műanyag gyakorló ujj műkörömépítéshez - Vadonatúj!

Romana Különszám 1994/6 Sondra Stanford Naomi Horton DeLoras Scott

Víz alatti fényképezés és filmezés (Csináld magad)

Iain M. Banks: Ellentétek

Barbara Cartland: Táncolj át a szívemen

Lucy Gordon: Hallgass rám, kicsim! - Júlia 294.

Colleen Norman: Anyuka érkezik - Bianca 95.

Janet Ferguson: Szállj le a lóról! - Szívhang 306.

Montana fonott strasszos mágnes kapcsos szexi női karkötő

Különleges zöld jáde pillangó medál 18 KGP - Vadonatúj!

Elisabeth Scott: Keresztül-kasul - Szívhang 62.

Shrek kulcstartó