Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062202203

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 13 óra
2026. Febr. 26. 11:00

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13685)

Sylvie 58. Váratlan Vendég (Maria Brown) 1996
Sylvie sorozat 58.kötet

lapélek és néhány lap enyhén foltos

Anna és Mark boldognak induló házassága fölött viharfelhők gyülekeznek.
A síversenyző férj mind több időt tölt távol az otthonától, és - finoman szólva - csöppet sincs elragadtatva a hírtől, hogy apa lesz. A kettőjük közti ellentétnek egy tragikus baleset vet véget. Anna egyedül marad, illetve... hamarosan világra hozza Davidet. A Mark mellett szerzett keserű tapasztalatok, csalódások nem múltak el nyomtalanul: visszavonultan élnek egy erdőszéli, magányos házban, ahová csak néhány barát bejáratos. Hosszú hónapok telnek el, és az idő meg a gyönyörű gyerek lassan feledtetik a múltat. Aztán egy téli estén valaki kopogtat: az ajtó előtt az orvvadászok elől menekülő Nick áll. A vonzó ismeretlen férfi új érzéseket kelt az asszonyban. Vajon a kölcsönös vonzalomból szerelem születik, vagy futó kaland marad csupán? Készen áll-e Anna egy tartós kapcsolatra, vagy újra magára marad? Lesz-e elég megértés és türelem Nickben? Akárhogy is, mindhármójuk boldogsága a tét.

ISBN 963 9019 18 9 , ISSN 1215-2757 , Gold Book Kft. , Alföldi Nyomda Rt. Debrecen (1008.66-14-2)
132 oldal a borítóval együtt
mérete 18 x 11 cm és 95gramm

imgbox.com/g/j4oMDsEU5S

Árverés kezdete: 2026. Jan. 27. 11:00
Árverés vége: 2026. Febr. 26. 11:00
Termék megtekintve: 672

Univerzum 1985/4 (337. kötet) Sambhala Titokzatos Királysága (6kép+tart

Magyar Elbeszélők I-IV. (1961) 8kép+tartalom

Éjszakai Telefonhívás (Szalay Lenke) 1986 (7kép+tartalom )

Erősebb a Szeretetnél (Danielle Steel) 2003 (5kép+tartalom )

Watson Univerzális Táv (URC 22B-6N) hiányos, sérült (rendben működik)

Romana 1994/1 Téli Különszám (v3) 3kép+tartalom

Bragelonne Vicomte V. (Alexandre Dumas) 1972 (10kép+tartalo m)

Harmadik Szem 1994/Március (32. szám) 6kép+tartalom

Otthon 1996/7. szám Július (tartalomjegyz ékkel)

Figaro Fűnyíró Tologatós (kb. 1979) teszteletlen

Dolly Roll - Rég Volt, Szép Volt (kazetta) jogtiszta (teszteletlen& #41;

Fattyúdal (Vavyan Fable) 1990 (8kép+tartalom )

Janine 28. Őrülten Szeretlek (Lori Copeland) 1993 (3kép+tartalom )

Szalvéta (Ver. 31) papír (retró)

Európa Közepén (2004) 1. kiadás (újszerű) 6kép+tartalom

Siemens C65 (2004) User Guide (ENG-GER)

Reader's Digest Válogatás 2000/4 Április (6kép+tartalom )

Élet és Tudomány 2001/37 (8kép+tartalom )

T-Online Reklám Kütyü

Univerzum 1971/3 (169. kötet) Az Antillák Gyöngyei (6kép+tartalom )