Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 21 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13671)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 277

Romana 61. A Hozományvadász (Robyn Donald) 1994 (2kép+tartalom )

Telenor R222 (2011) Üres Doboz

Downing Street 10. (Bányász Rezső) 1988 (7kép+tartalom )

Frankenstein (Hernádi Gyula) 1984 (7kép+tartalom )

LOMO Retro Fényképezőgép Műbőr Tokja

OTP Bankkártya (kb. 2001-es) érvénytelen

103. Budapesti Nemzetközi Vásár 1999 Hollóházi Porcelán Hamutartó

A Délceg Őrvezető (Fadgyas Ferenc) 1986 (dedikált) 8kép+tartalom

Másik Végtelen (Fodor András) 1970 (10kép+tartalo m)

Ezermester Kiskönyvtára 18. Többet Géppel. .. mint Erővel (6kép+tartalo

Bűn I-II. (Németh László) 1961 (8kép+tartalom )

Júlia 290. Egy Csók Nem Elég (Kay Thorpe) 2003 (2kép+tartalom )

Akkutöltő AA/AAA 4db-os (teszteletlen& #41;

3. Évezred 2011/5 Május (10kép+tartalo m)

Mitsubishi Trium Galaxy D2 (1999) teszteletlen

New York-i Éjszaka (Irwin Shaw) 1994 (5kép+tartalom )

Kémek Könyve (Richard Haack) 1994 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

CPU Hűtés (Ver. 8) kb. 2004 (teszteletlen& #41;

Micro USB Töltőkábel USB-s Ver. 1 (34cm) tesztelve

Morzsahegyek (Raffai Sarolta) 1974 (4kép+tartalom )