Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 18.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 11 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13580)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 265

SHOWder a Javából (2006) 5kép+tartalom

Szalvéta (Ver. 46) papír (retró)

Irodalom 6. (Bálint Ildikó-Virág Gyuláné) 2016 (6kép+tartalom )

Hannibál, az Elefántok Ura (Fabian Lenk) 2013 (8kép+tartalom )

Csevegéseim (Bauer Teri) 2001 (újszerű) 8kép+tartalom

A Bamba - Deák Ferenc Élete (Pongrácz György) 1992 (11kép+tartalo m)

Receptek a Boldogsághoz (Várnai Zsuzsa) 1988 (8kép+tartalom )

Zoya (Danielle Steel) 2003 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Ablak a Tegnapra (Joan Hohl) 1990 (Ver. 2) 7kép+tartalom

Mouse Receiver (Ver. 1) PS2 (teszteletlen& #41;

Mária, a Skótok Királynője I-II. (Antonia Fraser) 1979 (14kép+tartalo m

Telefonkártya 1997/09 - Halló

Romana 1993/4 Őszi Különszám (v3) 3kép+tartalom

Mi Lesz Nelsonnal? (Andrea Wandel) 2011 (foltmentes 1; 4kép+tartalom

TV Könyv (1987) 7kép+tartalom

Philips DVD Táv (sérült, hiányos) rendben működik

Elektroacélgyártás (Szőke László) 1990 (8kép+tartalom )

Júlia 227. Eladó a Menyasszony (Sara Craven) 2000 (romantikus 1;

Póker Kártya (China Airlines) újszerű

Júlia Bestseller 1994/3 A Sors Akaratából (Penny Jordan) v1 (2kép+tart