Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 25.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 21 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13628)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 274

Stempo Női Karóra (kb. 1981) rendben működik

Hadrianus Emlékezései (Marguerite Yourcenar) 1984 (10kép+tartalo m)

Bianca 66. Neked Énekelek (Cathy Gillen Thacker) 1996 v1 (romantikus 1;

Második Meséskönyvem (T. Aszódi Éva) 1986 (6kép+tartalom )

Autó Motor 1994/1 (10kép+tartalo m)

Dr. Anders 4. Egy Orvos Elveszti a Szívét (Alexa Alexandra) 2kép+tarta

Romana 1997/2 Különszám (2kép+tartalom )

LG 42LB5500 típusú 2014-es TV (bontott) szalagkábel (Ver. 1)

PC World 2007/2 CD2. (teszteletlen& #41;

333 Olvasógyakorlat (Kodály Zoltán) 1984 (6kép+tartalom )

McDonald's Játék (Ver. 5) Disneyland Paris (2001)

Csonttörés (Dick Francis) 1989 (3kép+tartalom )

Rádióamatőr Konstrukciók (1982) 8kép+tartalom

Szalvéta (Ver. 32) papír (retró)

Legjobb Barátaim (Gustav Krklec) 1987

A Tibeti Orgona (Szepes Mária) 1987 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

A Magyar Orfeusz (Székely Júlia) 1973 (9kép+tartalom )

Romana 189. Ősi Vágyak (Karen van der Zee) 1999 (6kép+tartalom )

Tangó, a Viszketős Teknős (Tangó 5. ) Astellas (2007)

M38199MF-083FP (Mitsubishi 1; új (Single Chip 8-Bit Microcomputer)