Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 44 perc
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13646)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 269

Szám és Jelkártya I. osztály (új bontatlan)

EZO Élet Magazin 2009/10 December (hiányos 31-34-ig)

Praktika 2002/10. szám Október (tartalomjegyz ékkel)

Nagy Imre Élete és Halála (Méray Tibor) 1989 (5kép+tartalom )

MotorMeter (ZD 00. 40) W-Germany (kb. 1973)

Gyútógyertyák 1950-es évek 4db

Nokia Autós Töltő (Ver. 1) DC-4 (5. 7V 890mA) teszteletlen

Mobil Töltő Kiegészítők (Ver. 1) 10db

Janine 48. A Főnöknő is Tud. .. (Jane Oliver) 1994 (5kép+tartalom )

Szöktetés (Robin Cook) 2000 (3kép+tartalom )

Tomica No. 119 Morita Fire Fighting Ambulance 1:74 (2014) új

Tomica No. 27 Nissan NV350 1:69 (2012) új

A Három Testőr I-II. (Alexandre Dumas) 1961 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Philips HQ6940, HQ6900 Használati Utasítás

Világűr 2021/2 (7kép+tartalom )

4x4 Magazin 2003/2 (Toyota FJ, Hyundai OLV) 10kép+tartalom

Szuperverdák 6. szám BMW X5 (csak újság) 4kép+tartalom

Négyen a Bunkerban (Tadeusz Holuj) 1962 (5kép+tartalom )

Magnókazetta (Ver. 92) Philips Ferro C60 (teszteletlen& #41;

Playboy 2002/2 Február (poszterral 1; 10kép+tartalom