Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 2.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 14 nap, 23 óra
2026. Jan. 17. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13358)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2025. Dec. 18. 06:24
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 06:24
Termék megtekintve: 255

Hitler Halála (L. A. Bezimenszkij) 1974 (6kép+tartalom )

Kerámia Kiöntő Tehénforma Holland

Autó-Motor 2002/1 (10kép+tartalo m)

Balassi Bálint Összes Versei és Szép Magyar Comoediája (1981)

A Nagy Játszma (Leopold Trepper) 1990 (3kép+tartalom )

Lassie Hazatér (Eric Knight) 1994 (viseltes) 5kép+tartalom

Motorola Hálózati Töltő (D520/D160) ; tesztelve

TEKA Hálózati Táp 13. 2V 0. 28A (sérült) rendben működik

A Tengerészeti Szerződés (1984) VCD

Slágerek a Hatvanas Évekből (3CD-s) 2005 (jogtiszta) ;

A Nagy Asszony Titka (1994) viseltes (9kép+tartalom )

Luxus 2011/Tél (női magazin)

Lopásgátló Orosz Új (1991) csak karburátorosokhoz jó

A Párt Foglya Voltam - Demény Pál Élete (Kiss József) 1988 (5kép+tarta

Plüss (Ver. 31) Éneklő Szamár 35cm (működik)

Nahát 1997/4 Április (3kép+tartalom )

Tiffany 50. Sivatagi Éden (Miranda Lee) 1993 (6kép+tartalom )

Kaland a Vörös Hajú Lánnyal (Vaszary János) 1990 (8kép+tartalom )

BKV Havibérlet 2011 Szeptember (2képpel)

3. Évezred 2014/7 Július (10kép+tartalo m)