Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 29 perc
2026. Jan. 17. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13455)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2025. Dec. 18. 06:24
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 06:24
Termék megtekintve: 257

Egy Bolond Százat Csinál (DVD) 2006 (2007) jogtiszta

Júlia 384. Vaklárma (Catherine George) 2007 (3kép+tartalom )

Az Érzelmekre Fókuszáló Párterápia Gyakorlata (2016) 8kép+tartalom

Egy Hölgy Arcképe (Henry James) 1976 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Digitális Rádióskálák (Rózsa Sándor) 1987 (dedikált) 10kép+tartalom

Tiffany 64. Nem Rajtam Múlt (Peggy Moreland) v1 (romantikus 1;

Szeretlek, Rózsabimbó (Dalma Lamb) 1994 (6kép+tartalom )

LEGO Leírás 75028 (2014) (6073503)

RCA Kábel (Ver. 12) 3xRCA/3xRCA (120cm) teszteletlen

Samsung TV Táv (00062E VR-7258) rendben működik

Kondenzátor MM CE 2165 220u/T 100V ÚJ (kb. 1975) 9db

Grundig Akkus Szúnyoglámpa (17361) hibás

A Szerető (Amanda Quick) 1996 (5kép+tartalom )

Nokia 2730 Classic (2009) Üres Doboz

Számalk Retro Irattartó + Unicef 1995 Naptár

Szegény Gazdagok (Jókai Mór) 1958 (8kép+tartalom )

PBF 20 Gázkészülék Használati Útmutató (METALON Sopron) 1990

Bibliai Történetek (Gecse Gusztáv) 1981 (sérült) 8kép+tartalom

Halál a Forma-1-en (Alistair MacLean) 1990 (5kép+tartalom )

Részletek A. N. Halas Írásaiból (1994) 2kép+tartalom