Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 20 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13565)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 264

Spuri 2017/1 Tavasz (143. szám) 7kép+tartalom

A Rejtély Titka (Stephen Leacock) 1969 (8kép+tartalom )

BKV Havibérlet Tanuló 2006 Január (v3) 2képpel

Játékbaba (Ver. 7) Tesco 34cm

Kisautó (Ver. 36) Télapós Felhúzhatós (kb. 1993)

Samsung SGH-E250 (2006) Üres Doboz v1

Gyilkosok és Szeretők (Vladimír Páral) 1983 (7kép+tartalom )

Lady L. (Romain Gary) 1979 (8kép+tartalom )

Thomson TV Táv (MB101) rendben működik

A Lőcsei Fehér Asszony (Jókai Mór) 1974 (újszerű) 9kép+tartalom

Transformers 3 Jöhet a Rock (2008) hiányos

Forgó Táncparkett (Claire Kenneth) 1990 (3kép+tartalom )

Totókulcsok '88 (1987) 8kép+tartalom

LG L7 P700 (2012) Üres Doboz

Sörös Korsó (Ver. 10) Üveg FAXE 1L (Austria) kb. 1992

A Ludovikától Sopronkőhidáig (Kádár Gyula) 1978 (5kép+tartalom )

Solutions Pre-Intermediate Workbook CD (2012) Ver. 2

Playboy 2002/1 Január (poszterral 1; 9kép+tartalom

A Kő Marad (Ferencz András) 2017 (dedikált) 11kép+tartalom

Kaliber Évkönyv 2009 (7kép+tartalom )