Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 4 óra
2026. Jan. 17. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13617)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2025. Dec. 18. 06:24
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 06:24
Termék megtekintve: 261

Szép Lak 1998/1. szám Január (6kép+tartalom )

Ericsson Hálózati Töltő (402 0034-BV) Ver. 1 (tesztelve) ;

Játék (Thury Zsuzsa) 1976 (7kép+tartalom )

Reader's Digest Válogatás 2000/1 Január (6kép+tartalom )

Plüss (Ver. 12) Pici Kutya (kb. 1995)

Autósoknak-Motoros oknak Tanácsolom (Surányi Endre) 1971 (8kép+tartalom

Chuggington 3. A Vonatbajnokság (DVD) 2009 (jogtiszta) ;

Boszorkánykonyha (Gyürk Sarolta) 1986 (3kép+tartalom )

A Pénz Bajjal Jár (Bozzai Rita) 1989 (8kép+tartalom )

Júlia 1998/2 Anyák Napja Különszám (v2) 2kép+tartalom

Útlevél a Pokolba (Berkesi András) 1986 (5kép+tartalom )

Júlia 29. Látszat és Valóság (Sandra K. Rhoades) v1 (romantikus 1;

Siva Utolsó Tánca (Leslie L. Lawrence) 1988 (8kép+tartalom )

Az Óriáskígyók Földjén (Molnár Gábor) 1979 (8kép+tartalom )

Autó-Motor 2009/13 (poszter: Peugeot 908 V12 HDi FAP) 10kép+tartalom

Romana 1996/5 Különszám (v2) 2kép+tartalom

Fizika II. (Fercsik János) 2003 (8kép+tartalom )

Sörös Korsó (Ver. 3) Kerámia (talán Gránit gyári)

Rene Cloke's Bedtime Book of Fairy Tales and Rhymes (sérült) 8kép+tart

Dörmögő Dömötör 2000/6 (melléklettel& #41;