Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 19.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 19 óra
2024. Máj. 15. 23:22

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10349)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 15. 22:51
Árverés vége: 2024. Máj. 15. 23:22
Termék megtekintve: 93

Sunny HB3386 Ébresztő Óra (működik) hibás és hiányos

Nokia 2730c-1 (Ver. 6) 2009 (30-as)

9 LED-es Elemlámpa Aluházas (működik, hiányos)

A Nagy Francia Forradalom (Fekete Sándor) 1975 (melléklettel& #41;

Az Ezüst-Tó Kincse (Karl May) 1969 (5kép+tartalom )

BKV Havibérlet Tanuló 2006 November (2képpel)

Párbaj (Kovai Lőrinc) 1960 (10kép+tartalo m)

Pénztárca Női David Jones

Keményen ! (Ivan Lendl-George Mendoza) 1989 (szétesik) 6kép+tartalom

Júlia 63. Hozzád Menekülök (Kate Walker) 1993 (Romantikus 1;

Panasonic KX-TG1311 (2008) Üres Doboz + Útmutató Magyar

LG (GCR-8520B) ; 2002 CD-ROM Drive (IDE) teszteletlen

Rendkívüli Állapot (Mészáros Tamás) 2003 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Az Utolsó Fehértollú (Jaan Rannap) 1977 (4kép+tartalom )

Biológia I. (Noga Tibor) 1963 (gimnáziumi 1; viseltes

Fémcsipesz Hajlított Retro kb. 1984

Üveg Ceruzatartó Parad Glass Hungary (Hand Made)

Még Egyszer, Érzéssel (Gerti Senger) 1989 (8kép+tartalom )

Árnyak Évszázada (Hetek Könyvek) 2010 (5kép+Tartalom )

Júlia 293. A Kolostor Virága (Emma Richmond) 2003 (2kép+tartalom )