Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 2 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13691)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 278

Ízvilág 1996/8 (6kép+tartalom )

Rock Inform 2012/6-7. szám Június/Július (No. 191) poszterekkel

Hitachi-LG (SH-W162) DVD-Rewriter (2005) IDE-s (teszteletlen& #41;

Nyakpánt Karabínerrel (Ver. 17) Ökoindustria

Hálózati Kábel Angol Dugós - IS-034 Dugós (teszteletlen& #41; TV-hez

Felhők Között (E. Curtis) 1996 (5kép+tartalom )

Szívhang 19. Van Magának Szíve, Doktor ? (Lilian Darcy) 2kép+tartalom

ASUS EN8400GS/HTP/256M/ A Videokártya (2007) teszteletlen

Budapest Kerékpárútjai (térkép) 1992

4x4 Magazin 2004/12 (Suzuki Samurai tuning) 10kép+tartalom

Bianca 91. Közszemlén (Barbara Bretton) v2 (2kép+tartalom )

Bőrharisnya (J. F. Cooper) 1964 (viseltes) 5kép+tartalom

Nikko Motorcsónak 40MHz (sérült, hiányos, teszteletlen)

Kóma (Robin Cook) 1988 (5kép+tartalom )

Bianca 98. Második Nászút (Kate Hoffmann) 1999 (romantikus 1;

Nyelvtan 6. (Széplaki Erzsébet) 2016

Hitler Hatvannyolc Tárgyalása 1939-1944 I. (1983) 5kép+tartalom

Ki Ül a Székbe? (Mester Ákos) 1987 (5kép+tartalom )

Ladybird - Hófehérke és a Hét Törpe (1999) sérült (9kép+tartalom )

IPM 1991/3 Március (6kép+tartalom )