Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 1 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13701)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 276

Isten Rabjai (Gárdonyi Géza) 1974 (9kép+tartalom )

Fitt Info 2016/2 (7kép+tartalom )

Hamisjátékosok (Illés Endre) 1958 (7kép+tartalom )

Júlia 38. Úgyis az Enyém Leszel (Joanna Mansell) v2 (romantikus 1;

A Zsiráf (Slawomir Mrozek) 1963 (5kép+tartalom )

Romana 305. Távszerelem (Mary Lyons) 2004 (2kép+tartalom )

Operák Könyve (Balassa Imre-Gál György Sándor) 1962 (9kép+tartalom )

Siemens C55 (2002) (Ver. 1) sérült, hiányos, teszteletlen

SAT Távirányító (T30) rendben működik

Fiúk Évkönyve 1965 (Szabó Valéria) 10kép+tartalom

Ideál Magazin 2003/Augusztus (4kép+tartalom )

3. Évezred 2011/8 Augusztus (10kép+tartalo m)

Corgi Cameo Bedford Bus "Dorothy" ; 1:76 (1993) új

USB Töltő 4. 2V 420mA (tesztelve) ;

Trekker (2. 0A) Golyós Egér (PS2) teszteletlen

Júlia 125. Ma Nekem, Holnap Neked (Cathy Williams) v2 (2kép+tartalom )

Garfield Plüss 23cm

Játékbaba (Ver. 9) 22cm

Érem - Magyar Teremkupa (foci) 1999. I. hely

Sony Ericsson T280i (2008) Ver. 1 (sérült) 30-as