Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 14 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13643)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 270

Pedig Milyen Jó Kislány Volt (Philip Roth) 1973 (5kép+tartalom )

A Bükk Turistatérképe (1980)

Szalvéta (Ver. 59) papír (retró)

Európa Közepén (2004) 1. kiadás (újszerű) 6kép+tartalom

IKEA Konyhák Katalógus 2018

Vörös Rózsa - Éjféli Vihar (Laura Taylor) 1995 (8kép+tartalom )

Etikai Kislexikon (1984) 5kép+tartalom

CHIP 2004/4 Április DVD (jogtiszta) ;

Tanksapka (Ver. 1) 9cm (bontott)

3. Évezred 2014/1 Január (10kép+tartalo m)

Korcsolya Risport Férfi 41-es (1603)

Szeszély 6. Tavaszi Búcsúcsók (N. R. Selden) 1991 (5kép+tartalom )

Univerzális Távirányító (Somogyi) 2006 (rendben működik)

Autó Motor 1977/19 (Skoda 105 S)

Amíg Te Voltál. .. (Betty Shelfield) 1995 (5kép+tartalom )

Janine 3. Gyöngéden Ölelj Át. .. (Laura Raef) 1990 (2kép+tartalom )

Siemens C75 (2005) Üres Doboz

LittlePeople Játékfigura 0691 (2004)

Magnókazetta (Ver. 42) TDK D60 (teszteletlen& #41;

Antenna Digital Távirányító (rendben működik)