Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 21.

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062320458

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 3 óra
2026. Febr. 16. 06:24

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13630)

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964
William Shakespeare élete, egy vázlat regénye
16 oldal fekete/fehér képmelléklettel illusztrált
Nagy Emberek Élete sorozat (szerkeszti: F. Kemény Márta)

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül pár lap enyhén halványan foltos
kívül a gerince sérült-javított, lapélek kissé foltosak
kötés megtört, előzéklapon van egy hivatalos aláírt pecséttel ellátott ajándékozási bejegyzés (lásd a képek közt)

Kiadó : Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1964 , 2.kiadás , 13.000 példány
Azonosító : IF 299-d-6467
Típus : ifjúsági életrajzi regény
Oldalak száma : 248+16 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 12.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Athenaeum Nyomda , Budapest (64.2999)
Eredeti ára : 14.50.- Ft

William Shakespeare nevét és műveit szerte a világon ismerik. Harminchét színdarab, két elbeszélő költemény, százötvennégy szonett hirdeti emlékét és nagyságát. Alakjával és munkásságával immár négy évszázada foglalkozik az irodalom. Életéről mégis alig tudunk valamit, talány maradt mint a mai napig. Ezt a talányt igyekszik fejtegetni Rónaszegi Miklós érdekes életrajzi könyve, melyben megismerteti az olvasót a nagy drámaíró korával, számos művével, és e műveken keresztül rajzolja elénk William Shakespeare-t, a színészt, és drámaírót. "A drámaírás fejedelme ő - mondja hőséről a szerzőt. - Aki hát igazán érteni akarja, ne csak olvassa műveit. Nézze és hallja is... Mennyi mindent tudunk meg belőlük az életről, az emberi lélekről - önmagunkról." A Shakespeare megismeréséhez és megértéséhez vivő első úton vezeti el az olvasót Rónaszegi Miklós könyve.

imgbox.com/g/7mmIJRW27i

Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 06:24
Árverés vége: 2026. Febr. 16. 06:24
Termék megtekintve: 268

Lángeszű Gyilkosok (Bernard Lenteric) 1987 (megkímélt) ; 5kép+tartalom

Móricka 2010/11 (409. szám) vicclap

Móricka 2008/21 (367. szám) vicclap

Német-Magyar Műszaki Szótár (Akadémiai) ; 1985 (6kép+tartalom )

Fujifilm AC-5VW Hálózati Töltő (rendben működik)

PC World 2002/3 CD1 (Ver. 2) jogtiszta

WWF Védett Állatok Lutra Matricás Album (1989)

Stonehenge Kr. e. 2000 (Bernard Cornwell) 2000 (foltmentes 1; 3kép+tartalo

Nokia Hálózati Töltő (ACP-7E) rendben működik (Ver. 8) 3kép+típusok

Kerékpár Tartó Konzol (talán lámpához)

Interjúk Világsztárokkal (Baló Júlia) 2001 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

A Vöröshajúak Klubja (1984) VCD

Romana 1993/4 Őszi Különszám (v2) 2kép+tartalom

Nagyon Szuper Viccek (Krenner István) 1997

Siemens Gigaset 3000L Telefon (hiányos, teszteletlen)

Autó-Motor 2003/5 (poszterrel 1; 10kép+tartalom

Western Digital 1. 2GB HDD 1997 (hibás)

Nokia 2626 (Ver. 12) 2006 (lekódolt) teszteletlen, sérült

Das Anatomische Theater Part One 1900-1933 (CD-ROM) 1999 (jogtiszta) ;

Ördög a Falon (Szilvási Lajos) 1976 (dedikált) 10kép+tartalom