Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

Tavaszi Felhők az Égen (Kárpáti Aurél) 1927 (7kép+tartalom) Termékkód: 1062334166

Fixár: 2.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 7 óra
2026. Febr. 01. 12:07

2.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13324)

Tavaszi Felhők az Égen (Kárpáti Aurél) 1927
Tolnai Regénytár sorozat
fém tűzőkapcsos a kötése

belül foltokat nem láttam
borító sérült és enyhén foltos, pár lap széle enyhén sérült

kiadó : Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadó Vállalat R.-T. Kiadása , Budapest
kiadás Éve : 1927 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3188299
nyelve : Magyar
azonosító : nincs neki
típus : regény
oldalak száma : 132 oldal a borítóval együtt
mérete : 15 x 11 x 0.5 cm és 59gramm
készítette : Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadó Vállalat Rt , Budapest
eredeti ára : ??.-

előszó részlet :
Kárpáti Aurél, regényíró és kritikus, 1884 december 5-én született Cegléden, hol atyja magántisztviselő volt. Német eredetű családjából, amely a XVIII. század derekán telepedett meg Magyarországon, több neves muzsikus került ki. Köztük a zsámbéki születésű, híres bécsi komponista és karmester, Josef Ritter von Gung'l, aki a negyvenes években zenekarával egész Európát bejárta s 1846-ban Pesten is koncertezett, Liszt Ferenc társaságában. A muzikalitás így náluk szinte családi örökségképpen szállott apáról-fiúra, aminek nyoma az író benső ritmusra hullámzó, zenei aláfestésű prózáján is felismerhetők.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/5WrHuFAX1u

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2026. Jan. 02. 11:45
Árverés vége: 2026. Febr. 01. 12:07
Termék megtekintve: 184

Bragelonne Vicomte III. (Alexandre Dumas) 1972 (10kép+tartalo m)

A Státuscivilizáció (Robert Sheckley) 1989 (3kép+tartalom )

Képregényes Rocktörténet (1988) 9kép+tartalom

Sony D-E440 Discman (kb. 1999) sérült, hibásan működik

PC World 2003/1 CD3. (teszteletlen& #41;

Te meg Én 5. A Szív Titka (Regina Gotham) 1991

Biológia 10. Munkafüzet (2019)

Nyáréji Álmok (Barbara Clement) 1994 (8kép+tartalom )

Tomica No. 18 Nissan NV350 Caravan Ambulance 1:69 (2022) új

Zsuzsanna (Sík Csaba) 1988 (viseltes) 4kép+tartalom

Mobil Tok (Ver. 4) Szilikon Átlátszó (használt)

Stempo Női Karóra (kb. 1981) rendben működik

Autósélet 1999/5 Május (4kép+tartalom )

Szívhang 240. Védtelenül (Anne Herries) 2003 (2kép+tartalom )

USB Kábel (Ver. 3) 80cm (tesztelve) ;

Gyilkosság a Kriptában (Ruth Rendell) 1980 (5kép+tartalom )

Garfield Plüss 23cm

Felszínalatti Vizek Fizikai Tulajdonságai és Kémiai Összetétele (1952)

Autó Kettő 2001/12 December (10kép+tartalo m)

HQ Univerzális Táv (RC Univers22) hiányos (rendben működik)