Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 10.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Szoknya

Terranova világoskék mini szoknya Termékkód: 1062357147

Jelenlegi ár: 1.480 Ft
Árverés vége: +5 perc 8 óra 2 perc
2026. Jan. 10. 19:50

Minimális ajánlat: 1.480 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1800)

 Világoskék Terranova mini szoknya szinte ingyen elvihető most! Nézz szét nálam, mert kiárusítok mindent! Köszönöm!:)

Kikiáltási ár: 1.480 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 19:50
Árverés vége: 2026. Jan. 10. 19:50
Termék megtekintve: 176

Különleges fekete - vörös pöttyös csinos ruha Akció

CSodás egyedi fekete gyöngy és ametiszt karkötő

Jenny F. eredeti fekete " vegán bőr" táska Akció %%

Utazó hajszárító Belgiumból Akció %

Új Sencor SLA 220 Lamináló készülék, laminálógép A4 méretig, fekete (S

Új Ardell professzionális műszempilla ragasztó Akció %%

1 db fém szív doboz + 2 db virágos kerek doboz (fa) tartó

Új nemesacél labirintus mintás gyűrű AKCIÓ %%

Újsz. gyönyörű lazac földig érő francia ruha AKCIÓ

Új áll. csodaszép, műszőrme bunda, EXTRA AKCIÓ! Nézd!

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Új, fekete színes díszes pulóver Görögországból Akció %%

Új csíkos kék-fehér, eredeti Bellissima top

40 -es csini papucs / mamusz

Manhertz edit: 27 nap egy szebb életért vaszati vasztu indiai lakberen

Új, kék gyönyörű Zalando alkalmi ruha 38-as AKCIÓ %%

Mentazöld meleg pulóver

Natúr fa dekorálható csillag, fűzhető gyöngy 1 db

Új férfi munkás L-es overáll Akció

Új Saturn vÍzforraló, 1, 2 liter 1500 W fekete inox