Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Nadrág

ÚJ,MÁRKÁS BŐR HATÁSÚ VEGÁN FEKETE ROJTOS SHORT SZUPER Termékkód: 1062142228

Jelenlegi ár: 4.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 17 óra
2026. Jan. 24. 11:33

Minimális ajánlat: 4.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1745)

Új,márkás bőr hatású Vegán fekete rojtos short szuper divatos %%%
Hollandiából, 38-as méret.

Nagyon jól néz ki, és pihe-puha selymes anyaga van.

Színe: fekete

Vegán termék

Kikiáltási ár: 4.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 22. 11:33
Árverés vége: 2026. Jan. 24. 11:33
Termék megtekintve: 1750

Réz sz. több soros karkötő Akció %

Új M-es GOTS BIOPAMUT vanília sárga Sofia Tsakiridou Ruha M

Újszerű kényelmes szandál 38-as

Új, eredeti Zign szegecses bőr cipő Ausztriából

Kötött női mellény, L/XL-es Olcsón! %%

Újsz. eredeti Marco Donati piros férfi elegáns bőr cipő

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Új biopamut szűrő zsák 30 x 20 cm növényi tej, lenmag zselé . .. stb.

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es

Újsz. eredeti Pink Loop fekete egyedi tunika top

Smog fekete elegáns férfi nadrág

Új, kék ökotex (Káros a. mentes) gyönyörű kék top

Gyermekláncfű levél tea, 50 g

Újszerű Acatel link zone MW 40 hordozható router 4G

Újsz. Van Gogh Éjjeli kávézó = Cafe Terrace

Bio sáfrányos szeklice olaj, 500 ml 100 %-os

Új GOTS biopamut mandla mintás menta színú párna huzat 2 db

Utazás a Föld körül Ezerszínű Európa hatalmas könyv 5. 000 Ft h.

Újszerű fehér kagyló nyaklánc Korfuról

Új csoda kék GOTS biopamut kék melltartó 80 C