Az ingyenes aukciós piactér | 2023. Febr 8.

 Termék kategóriája: Szabadidő, utazás

ÚJ, BERGHOFF NÉMET MINŐSÉGI KÉSKÉSZLET SZÁMZÁRAS BŐRÖNDBEN Termékkód: 1062145919

Jelenlegi ár: 47.777 Ft
Árverés vége: +5 perc 8 óra 20 perc
2023. Febr. 08. 16:55

Minimális ajánlat: 47.777 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (374)

 Új, Berghoff német minőségi késkészlet számzáras bőröndben

A képen minden információ rajta van:)

Az eredeti ára töredékéért elvihető!

Kikiáltási ár: 47.777 Ft
Árverés kezdete: 2023. Febr. 07. 16:55
Árverés vége: 2023. Febr. 08. 16:55
Termék megtekintve: 1564

Klórszűrős KDF zuhanyfej! Egészség ! EXTRA AKCIÓ!

Amisu 40-es csikos, különleges nadrág. Nézd!

Új, Dr. Punto Rosso olasz kislány csizma, lila padlizsán

Új Next alkalmi felső blúz 10 / 38 AKCIÓ

Férfi szövött boxer Bio pamut! , XL-es, kockás

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

Új, Mark & Spencer 18-as tankini felső, gyönyörű!

Elefánt fityegő medál, tibeti ezüst 5 db

Mosódió olcsó, bőrbarát mosás! 1 kg Szenzációs akció!

Újszerű eredeti Vogue napszemüveg 35. 000 Ft h. %%

Fekete J. Press melltartó 80 B

Csodaszép, egyedi, cirkónia köves ezüst gyűrű, %%%

Újszerű, eredeti Mango égszínkék szoknya Akció

Újsz. eredeti Pink Loop fekete egyedi tunika top

Fekete Atmosphere karcsúsított ing

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Eileen Spinelli: Kutyusok

GYÖNYÖRŰ, EGYEDI, FÜLBEVALÓ

Újszerű szexi rubin piros selyem fehérnemű - top

Ezüst, borostyán medál, rózsa alakú, Egyedi darab! %%