Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Női ruha

- 50 % AKCIÓ %% ÚJ, H&M KORALL-PINK SZÍNŰ VÁLLPÁNTOS OVERÁL, M-ES Termékkód: 1062129675

Jelenlegi ár: 4.998 Ft
Villámár: 6.990 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 1 nap 1 óra
2026. Jan. 29. 12:06

Minimális ajánlat: 4.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1767)

 Új, H&M korall-pink színű vállpántos overáll, M-es

Ajándékba kaptam, de nekem nem áll jól ez a stílus.

Egyébként nagyon csinos.

 - Utánvét
Kikiáltási ár: 4.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 27. 12:06
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 12:06
Termék megtekintve: 1509

Barna bőr kutya nyakörv

Biopamut különleges kismama eper piros csinos felső Akció

Új, édes bélyegző kreatív célokra - Thank You

Új Regatta Outdoors szuper meleg túra kabát 65. 900 Ft h. Akció %%

S-es málna - fehér meleg és csinos kardigán Akció %%

Új fehér GOTS biopamut fehér legging csipke aljú L-es %%

Új, elegáns fekete nadrág, 40-es, AKCIÓ %%

Új ólom Horgász súly Dániából

Új Steck STR 30 ragasztópisztoly + 2 db ajándék ragasztópatron

Új világoszöld GOTS biopamut rövid nadrág short

Új, csuklóvédő gyerek L-es méret %%

Újsz. eredeti szürke Mango blézer zakó %%%

Újsz. fekete Terranova rakott szoknya alkalmi áron eladó NMÁ

Szépséges kék öv, királykék

Gyönyörű világos róza telitalpú Atmosphere cipő

Új GOTS biomamut minőségi vászon táska

Új Snoopy pihe-puha pléd takaró

Új csíkos kék-fehér, eredeti Bellissima top

Úszerű, fekete csinos szabadidő nadrág Öko-tex káros a. mentes ! ! %%

Gyönyörű Stradivarius smaragdzöld ing ingblúz