Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Jún 13.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Lábbeli

Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó! Termékkód: 1062159973

Fixár: 5.880 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 óra 3 perc
2024. Jún. 14. 14:02

5.880 Ft Villámár

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (677)

 Új, 35-ös bokacsizma alkalmi áron eladó költözés miatt.

Egy ismersöm kért meg, hogy rakjam fel, mert nem lett jó az Anyukájának!

8.000 Ft az eredeti ára.

Árverés kezdete: 2024. Jún. 13. 14:02
Árverés vége: 2024. Jún. 14. 14:02
Termék megtekintve: 1537

Új, fekete színű, egyedi, eredeti Palmers body L-es!

Új, 38-as pink vászon hímzett talpú egyedi papucs

Új Babylove édes cumisüveg BPA free NÉZD!

Új ELO szabás-varrás tanfolyam sorozat Tanulj varrni és szabni!

Patricia Cornwell A halál oka: ismeretlen

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Új Magnesium pezsgőtabletta Akció

Újsz. csodaszép Punch lazac szuper csinos mini ruha

Új reszelők

Új, Terhesség természetesen c. könyv 2. 499 Ft h.

Dorothea Neumayr | Rüdiger Dahlke Evésről, ivásról és az életről -

Új csodaszép (vastag) 2024-es holdnaptár

Új, eredeti Mango gyönyörű görög stílusú tunika blúz EXTRA AKCIÓ %%%

Új, csini, olasz farmernadrág, akár fél áron! Nézd!

Új, eredeti Scotch & Soda mobil tartó, fekete, bőr! - 50 % AKCIÓ

Meseszép horgolások - 18 horgolt tárgy a tündérmesék birodalmából

Új, barna csinos ruha, alkalomra is! Akció

Fekete nadrág, különleges fazon, sosem hordtam! Óriási AKCIÓ

Alekszandr Beljajev A levegőkereskedő

Új, bontatlan kókuszolaj / kókuszzsír 1 liter