Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

 Termék kategóriája: Baba-mama»Babacipő

Új, Dr. Punto Rosso,olasz,piros-bézs kiscipő, 22-es 8.990 Ft h. Termékkód: 1062330935

Jelenlegi ár: 5.588 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2026. Jan. 12. 01:16

  -xxxx- (12 ) starY.gif

 Új, 22-es méretű, eredeti Dr. Punto Rosso piros/bézs színű uniszex kiscipő.

Belseje és a talpbetéte BŐR (minden lábbal érintkező felület).

Az orr résznél lekopás ellen megerősítve.

Felső része bőr és vászon kombinációja.

Könnyen tisztítható, az orr-rész jól védett.

Óriási akció !!! Szuper cipellő:)

Eredeti ára: 8990 Ft

Maradt még belőle: 23, 24, 25

Kikiáltási ár: 5.588 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 11. 01:16
Árverés vége: 2026. Jan. 12. 01:16
Termék megtekintve: 626