Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Új XS-es minőségi Pioneer kutya hám Akció %% Termékkód: 1062356933

Jelenlegi ár: 1.398 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 óra 23 perc
2026. Jan. 17. 10:18

Minimális ajánlat: 1.398 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1776)

Sajnos nekünk nagy lett. Nagyon édes, szépséges rózsaszínű, XS-es kiskutya hám. Poliészter hálós Anyag: A lélegző, puha poliészter hálós anyag kényelmet biztosít kedvencének minden nap. Rugalmasságának köszönhetően nem korlátozza a mozgást, miközben elegendő légáteresztő képességet biztosít a meleg napokon is. Terilén Csövek: A hám tervezésébe integrált puha Terilén csövek tovább növelik a kényelmet, különösen futtatás és aktív mozgás közben. Ezek a csövek segítenek eloszlatni a nyomást, így elkerülve az esetleges sérüléseket vagy kényelmetlenséget. Jobb Illeszkedés: A gyorskioldó csat és az állítható mellkaspánt lehetővé teszi a hám testreszabását, így biztosítva a tökéletes illeszkedést. A rugalmas kialakítás segít megakadályozni a hám elmozdulását, így kedvencének még kényelmesebb lesz viselni. Méret: XS Mellkasi kerület: 11 - 13 cm

Kikiáltási ár: 1.398 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 16. 10:18
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 10:18
Termék megtekintve: 143

Kézzel kötött csíkos meleg sál szuper olcsón ! ! Nincs min. ára

Új, csini, olasz farmernadrág, akár fél áron! Nézd!

Hibiszkusz tea v. illatosító

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Új GOTS biopamut fekete leggings cicanadrág nadrág M v. L

Iceblue moletti farmer nadrág L-es. Akció

Újsz. Amisu gyönyörű szürkés blézer levehető műszőrmével

Mini számítógép PC Intel Celeron N3350 processzor Windows 10 Pro 4K

Új Mindennapi vegán ételek receptes füzet / kis könyv

Édes kis kacsás pizsama nadrág

QUECHUA Önfelfújó matrac - Ultim Comfort

ÚJ, RUBIN MEGGYPIROS SZÍNŰ SZÉPSÉGES PULÓVER

Claire Bidwell Smith Az öröklés szabályai c. könyv

Bio, organikus jojoba olaj, 50 ml. CSodás! NÉZD! Extra AKCIÓ %%

Új, 100 % biopamut gyerek kifogó törölköző kék vagy lila színű,

Új nagy méretű gyertya tartó + üveg betét Akció %%

Vásárhelyi Tamás Gondár Istvánné Megfogtam egy szúnyogot

AKCIÓ %% WiFi repeater, WLAN hatótáv növelő 2, 4 GHz, 5 GHz, AVM FRITZ!

Új piros - kék - fehér GOTS biopamut rövid nadrág / short M-es

Bede Anna Vegabudapest - beszélgetések-étte rmek-receptek