Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Új XS-es minőségi Pioneer kutya hám Akció %% Termékkód: 1062356933

Jelenlegi ár: 1.398 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 óra 52 perc
2026. Jan. 17. 10:18

Minimális ajánlat: 1.398 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1792)

Sajnos nekünk nagy lett. Nagyon édes, szépséges rózsaszínű, XS-es kiskutya hám. Poliészter hálós Anyag: A lélegző, puha poliészter hálós anyag kényelmet biztosít kedvencének minden nap. Rugalmasságának köszönhetően nem korlátozza a mozgást, miközben elegendő légáteresztő képességet biztosít a meleg napokon is. Terilén Csövek: A hám tervezésébe integrált puha Terilén csövek tovább növelik a kényelmet, különösen futtatás és aktív mozgás közben. Ezek a csövek segítenek eloszlatni a nyomást, így elkerülve az esetleges sérüléseket vagy kényelmetlenséget. Jobb Illeszkedés: A gyorskioldó csat és az állítható mellkaspánt lehetővé teszi a hám testreszabását, így biztosítva a tökéletes illeszkedést. A rugalmas kialakítás segít megakadályozni a hám elmozdulását, így kedvencének még kényelmesebb lesz viselni. Méret: XS Mellkasi kerület: 11 - 13 cm

Kikiáltási ár: 1.398 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 16. 10:18
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 10:18
Termék megtekintve: 142

Neville Goddard: A Tudatosság hatalma Vetés és aratás

Csinos fekete cipő kiváló min. 7. 490 Ft h. AKCIÓ %%% 7;

Új S-es harisnya 2 db / csomag Szuper áron %%

Rózsaszín blézer, M-es, szép állapotban, VÉGKIÁRUSÍTÁS

Újszerű szuper push up párduc mintás melltartó.

Új telefon tartó táska övtáska - futáshoz is Szuper!

Zöldeskék biopamut pizsama nadrág

Új bambusz fogkefe Akció %%

Újsz. zöld reszelő, gyalu több funkciós

Mintalyukasztó jávorszarvas rénszarvas, édes Karácsony %%

100 % len nadrág, gyönyörű kidolgozás %%

Gyönyörű kék-zöld mintás csinos ruha

Új kis levél formájú fülbevaló AKCIÓ

Eredeti Op-Art, gyönyörű csipkés, köves szoknya %

Új GOTS biopamut róza szabadidő alsó M

Eredeti Op-Art narancs színű ruha, használt EXTRA AKCIÓ %%

Biopamut rózsaszín édes melltartó organikus pamut Akció %%

Csodaszép halvány rózsaszín, csikés felső részű alkalmi ruha M. AKCIÓ

Új, Triumph, csinos, fehér bikini, limitált széria EXTRA AKCIÓ!

Eileen Spinelli: Kutyusok szuper könyv ! !