Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

 Termék kategóriája: Iroda, Üzlet

Új egyedi pirográf mintás felakasztható szív ajándék Termékkód: 1062330047

Jelenlegi ár: 585 Ft
Árverés vége: +5 perc 4 óra 29 perc
2026. Jan. 08. 01:37

Minimális ajánlat: 585 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1803)

 Új egyedi pirográf mintás felakasztható szív. (A 2. képen látható termékek is eladóak. Ha érdekel valamelyik, írj nyugodtan és felrakom külön őket!)

Szép ajándék lehet:)

Kikiáltási ár: 585 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 07. 00:56
Árverés vége: 2026. Jan. 08. 01:37
Termék megtekintve: 545

Új. áll. farmer ingblúz 10. 000 Ft helyett, S-es.

Willi Bredel Új fejezet c. könyv

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Új natúr, fehérítetlen kávé filter - 100 db

Stradivarius csinos S-es short AKCIÓ

Mentazöld meleg pulóver

Új fehér boka zokni 35-38

Új, bio Biopamut pamut-flanell - jersey puha pizsama szett AKCIÓ

Cipő kanál, új!

Gyönyörű, elegáns, láncos pénztárca, 2. 999 Ft h. Akció!

Bagoila Epsom só - 1 kg Magnézium szulvát csodás! NÉZD %%

Újszerű Benotti Cappucino színű 3/4-es ujjú felső

Hatalmas fehér madeira csipke függöny Akció %%

Új Tenezis varrás nélküli biopamut brazil tanga

Újsz. Envy különleges csinos ruha S

GOTS ! ! Biopamut szatyor Kaufland

Új ökotextil harisnya 10 den-es S-es 1. 299 Ft h.

Különleges piros TU francia kabát gyapjú tart. EXTRA AKCIÓ %%% 7;

Takács Tibor Egymás szemében - Pártatlanul a párkapcsolatokról

Eredeti Enzo tigris mintás ruha, M-es. ÁRZUHANÁS