Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Szoknya

Új, elegáns, hosszú fekete szoknya EXTRA AKCIÓ %% ! Termékkód: 1062357176

Jelenlegi ár: 3.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 12 óra 47 perc
2026. Jan. 11. 22:34

Minimális ajánlat: 3.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1792)

 Új, elegáns, alkalmi, fekete szoknya alkalmi áron eladó méretprobléma miatt. Színházba, alkalmakra is tökéletes darab!

Lemértem:
Derékbőség: 80 cm x 2
Csípőbőség: 104 cm
Hossza: 72-76 cm

Kikiáltási ár: 3.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 10. 22:34
Árverés vége: 2026. Jan. 11. 22:34
Termék megtekintve: 117

Alan Alexander Milne Micimackó Új könyv AKCIÓ

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Újszerű fluorit köves + fekete ónix szív Grabovoj karkötő

Bio sáfrányos szeklice olaj, 500 ml 100 %-os

Különleges rózsaszín felső nagyon olcsón! KIÁRUSÍTÁS

Újsz. Atmosphere csinos pink csipkés ruha AKCIÓ

La Pierre felső, M / 38-as méret

Veres- Hoffmann-Kozák Bevezetés a piackutatásba Új!

homoktövis magolaj E-vitaminnal 100% 50 ml

Új szuper fejmasszírozó

Új Babylove cumi , 2 db

Új, édes malackás ceruza hegyező 2 színben

Új csodaszép GOTS biopamut kék virág díszítésű köntös v. fürdőköpeny %

Új eredeti Puma kék fehér nagy és erős tenisz táska

Patricia Cornwell A halál oka: ismeretlen

Képes-hangos Angol Szótár - DVD-M

Gyönyörű eredeti Palmers v. zöld csipkés melltartó

ÚJSZERŰ, GYÖNYÖRŰ, MÁRKÁS, EREDETI MONSOON NŐI RUHA

Új, Disney Hercegnős fém tolltartó Akciós Áron!

Szépséges vastag francia, elegáns + csipke