Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés

Új, fehér műanyag, 2 karos törölköző tartó / törölközőtartó Termékkód: 1062331688

Jelenlegi ár: 4.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 9 óra 30 perc
2026. Jan. 16. 10:10

Minimális ajánlat: 4.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1775)

 Új 48 cm hosszú törölköző tartó fehér színben.

Kikiáltási ár: 4.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 10:10
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 10:10
Termék megtekintve: 587

Új Biopamut különleges piros felső Akció

Fehér combfix L-es kb. Ingyen! !

Új gyönyörű flitteres alkalmi ruha AKCIÓ %%

Új világoszöld GOTS biopamut rövid nadrág short

Taxus Learning angol nyelv - Hogyan gondolkodjunk idegen nyelven & 9+3

Új Regatta Outdoors szuper meleg túra kabát 65. 900 Ft h. Akció %%

Új Ecozim újrahasznosított szemetes zsák 10 l 25 db

Pasztelzöld blézer, M-es, szép állapotban, alkalmi ár!

Egyedi szív alakú fém váza

Új, GOTS biopamut lány v. női póló AKCIÓ

Újszerű édes kis plüss fekete - fehér Akció %%

Új, piros, édes fém kis kutya rátétes nyakörv

Új tappancs m. világító nyakörv Akció

Gyönyörű fém köves karperec / karkötó Akció

Szuper csinos farmer ruha AKCIÓ

Újsz. Vetések a szerelemhez - szerelmi jóslás útmutató EBOOk nyomtatva

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Kathryn Lamb Megőrjít a családom! Segítség!

More&More pöttyös csinos blézer zakó

Waldlaufer bőr, fekete női gyógycipő gyógy cipő Akció %%