Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 18.

 Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés

Új, fehér műanyag, 2 karos törölköző tartó / törölközőtartó Termékkód: 1062331688

Jelenlegi ár: 4.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 6 óra 7 perc
2026. Jan. 18. 10:10

Minimális ajánlat: 4.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1799)

 Új 48 cm hosszú törölköző tartó fehér színben.

Kikiáltási ár: 4.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 17. 10:10
Árverés vége: 2026. Jan. 18. 10:10
Termék megtekintve: 592

Go Green LED-es dinamós bicikli lámpa (első+hátsó 1; AKCIÓ %%

Új Sanohit mosdó csaptelep 9935-6 Akció % 12. 900 Ft h.

Jenny F. eredeti fekete " vegán bőr" táska Akció %%

Új XL-es virágos vékony pulóver

Új biopamut szűrő zsák 30 x 20 cm növényi tej, lenmag zselé . .. stb.

Újsz. Yessica pamut kiwizöld póló

Új, elegáns fekete nadrág, S-es, AKCIÓ %%

Dr. Weixl Várhegyi László: Mit egyek, hogy egészséges legyek?

Új reszelők

Újsz. , J&Z farmer nadrág, Keyo Nézd! Nmá EXTRA AKCIÓ %%

Új gyönyörű zöld blúz kardigán Akció

3 db új és újszerű Lidl szakácskönyv egyben AKCIÓ

Új Lee Cooper csinos blézer 19. 750 Ft h. EXTRA AKCIÓ[

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 27-es Akció,

Az Illatos Kert (Muhammad an-Nefzawi) 1983 kemény borítós szép megkím

Új nyuszis % húsvéti teamécses tartó ajándék tasakban

Új Braun hajsimító kerámia bevonatos EXTRA AKCIÓ

S. kék biopamut gumis derekú kényelmes farmer

Bános Tibor : Mosolyország c. könyv NÉZD! %%%

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%