Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Férfi»Kabát, dzseki

Új, katonazöld szuper férfi dzseki alkalmi áron Termékkód: 1062330490

Jelenlegi ár: 4.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 óra 1 perc
2026. Jan. 16. 12:54

Minimális ajánlat: 4.888 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1725)

 Új szuper vászon dzseki alkalmi áron elvihető.

Lemértem:

Vállbőség: 52 cm

Mellbőség: 58 cm

Ujja hossza: 66,5 cm

Kikiáltási ár: 4.888 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 15. 12:54
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 12:54
Termék megtekintve: 542

Újsz. csillogó színes cipőfűző

Nagyon szép, elegáns pasztelzöld nyári nadrág %%

Új, fekete, csodás gyöngyös nesszeszer. Extra Akció!

Új, rózsaszín, szexi, szatén, 3. 990 Ft h. ÓRIÁSI AKCIÓ! S-es

Új Miss Selfridge szürke egyedi pamut blézer

Új Gots biopamut szabadidő nadrág bio organic világos beige M-es

Tádé Testgyertya, Levendula, 2 db. AKCIÓ NÉZD! %%

Alekszej Jablokov A fejlődés regénye c. könyv

Újszerű szarvasbőr hatású A-vonatlú kabát

Újsz. Ice bronzos csillogó gyönyörű top AKCIÓ!

Újszerű, lazac színű korall nyaklánc Dániából

Új különleges dobozban csodaszép 925-ös ezüst gyűrű

Új zöld csini nyaklánc

Bershka csinos farmer nadrág, 36-os / S-es

Új Gots biopamut bandeau melltartó sárga színben ! Akció

Retro csodaszép, egyedi, varratott nap sárga mini ruha XS-es Akció %%

Újsz. Lasocki fekete lakk-bőr kényelmes cipő

Új, 36-os, csinos ruha, EXTRA AKCIÓS ÁRON!

Új egyedi csíkos leggings harisnya L-es Szuper Akció %%

Új neoprém fekete tablet tartó Akció %%