Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

 Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés

Új kúp végű dupla függönyrúd / karnis 120 cm Termékkód: 1062341729

Jelenlegi ár: 7.998 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 óra 47 perc
2026. Jan. 29. 12:05

Minimális ajánlat: 7.998 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1785)

 120 cm-s dupla minőségi függöny rúd akciós áron eladó. Megvettem, de végül más stílust választottunk. 2 db is van belőle! Az ár 1 db-ra értendő! AKCIÓ %%%

Kikiáltási ár: 7.998 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 27. 12:05
Árverés vége: 2026. Jan. 29. 12:05
Termék megtekintve: 313

Aranyhomok sz. szarvasbőr hatású kabát %%

Új Alterra öko v. zöld lila körömlakk %%

ÚJ, RÓZSASZÍN LENVÁSZON ÉS VISZKÓZ SZUPER RUHA EXTRA AKCIÓ %%

Újszerű csodaszép rózsaszín alkalmi ruha

Bershka csinos farmer nadrág, 36-os / S-es

Újszerű, gyönyörű csillogó narancs színű pulcsi

Új, Srtadivarius fekete arany szegecses szoknya

Újsz. eredeti Sisley halványzöld kötött boleró

Új, gyönyörű orgona lila GOTS biopamut felső

Reader's Digest Kiadó Kft Válogatott könyvek (Csapdában, Sodró szenved

Új törölköző 50 x 90 cm, fehér, Ökotex anyag! ! Káros anyag mentes

Gyapjú tartalmú meleg kardigán

Esmara csinos fekete-fehér hárem nadrág Akció

Új, varrás nélküli, görög vállas top olcsón eladó! %%

Vinson Polo Club tornacipő vagány cipő, 44-es

EREDETI LA SENZA SZABADIDŐ NADRÁG, NAGYON PUHA PAMUT :) AKCIÓ

Új különleges dobozban csodaszép 925-ös ezüst gyűrű

Újszerű narancs karkötő, ásvány

Pihe-puha szőrmés papucs KIÁRUSíTÁS %% NÉZZ BE!

Primavera 111 gyógynövény olaj 100 ml 110 féle gyógynövényből Nézd!